Kiedy jesteśmy na etapie urządzania naszego mieszkania często, o ile nie zawsze kierujemy się funkcjonalnością. Stawiamy przy tym na rozwiązania, które będą dla nas wygodne i będą przy tym dobrze wyglądały. Tak jest również z grzejnikami. Warto wybrać model, który poza ogrzaniem, udekoruje również nasze wnętrze np. salon.

Wybór grzejnika do salonu nie ogranicza się wyłącznie do dobrania odpowiednich rozmiarów, mocy i kształtu. Warto zwrócić uwagę również na jego wygląd, i co za tym idzie – znaleźć dla niego odpowiednie miejsce w naszym salonie. Zobaczcie kilka propozycji, które sprawdzą się w każdym salonie zarówno do wnętrz nowoczesnych, loftowych czy industrialnych.

Model COLUMNUS

Grzejniki z serii Columnus charakteryzują się połączeniem klasyki z nowoczesnością. Dzięki swoim zaoblonym kształtom znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu. Konstrukcja modułowa daje szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych. Idąc dalej możemy wybrać również dowolną barwę korzystając z wzornika RAL oraz palety kolorów specjalnych.

Model REBUS

Głównym atutem grzejnika REBUS, jest obudowa wykonana z betonu architektonicznego. Jest prosty w formie, grający jedynie na proporcjach, kolorze i fakturze materiału. Dodatkowo zachowując możliwie niewielką wagę, wytrzymałość i sztywność, posiada odpowiednie właściwości akumulacji ciepła. Dostępny w trzech kolorach: białym, szarym i czarnym.

Model SPRING

Grzejnik dekoracyjny Spring to model charakteryzujący się smukłym wyglądem. Kształt fal wokół rurki nadaje mu charakterystycznych cech.  Dostępny jest zarówno w wersji pionowej oraz poziomej. Model będzie pasował zarówno do wnętrza loftowego jak i nowoczesnego.

Model KOLIBER

Grzejnik Koliber zwraca uwagę swoim wyglądem – z każdej strony wygląda inaczej. Poprzez nieregularny kształt rur uzyskujemy optyczne złudzenie, polegające na wrażeniu, że z jednej strony Koliber jest szeroki a z drugiej smukły. Lekki w formie. Grzejnik może występować w różnych wariantach kolorystycznych.

Model NIAGARA Z OSŁONĄ SZKLANĄ Z GRAFIKĄ

Grzejnik i obraz w jednym? Nic nie stoi na przeszkodzie, bo model NIAGARA ze szklaną osłoną i wybraną grafiką połączy dwie funkcje: grzewczą i dekoracyjną. Konstrukcja Niagary składa się z płaskich paneli, do których w precyzyjny sposób zamocowano osłonę ze szkła hartowanego z grafiką lub zdjęciem. Grzejnik można spersonalizować poprzez wybór dowolnego obrazu. Tylko od nas zależy, co będzie widniało na grzejniku: własny projekt czy jedna z grafik od Michała Sadowskiego z Brand24.