Zastanawiając się nad wyborem systemu grzewczego do własnego mieszkania powinniśmy odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Czy chcemy żeby był to grzejnik dekoracyjny, z jakiego materiału wykonany, ale najważniejsze pytanie to jego wielkość!

Często jesteśmy ograniczeni metrażem co sprawia, że decydujemy się na małe grzejniki pokojowe. Na szczęście rynek oferuje obecnie bardzo szeroką gamę zróżnicowanych urządzeń grzewczych, a pośród naszych modeli są takie, które idealnie sprawdzą się na małych powierzchniach.

Idealne małe grzejniki pokojowe Luxrad

W naszej ofercie jest wiele modeli, na które warto zwrócić uwagę ze względu na swój design. Istnieje również możliwość zamówienia małego grzejnika na indywidualne zamówienie o ile możliwości techniczne nam na to pozwolą. Poniżej kilka propozycji grzejników, które sprawdzą się w niewielkich pokojach:

Niagara – to model, który charakteryzuje się smukłą sylwetką oraz pionowymi panelami grzewczymi. To połączenie eleganckiej formy oraz prostej formy. Dzięki swojemu wyglądowi idealnie wkomponuje się we wnętrze każdego pomieszczenia. Możemy wybierać spośród wielu rozmiarów zaczynając od najmniejszych: 600x295mm czy 600x445mm, a kończąc na największych 2000x1045mm.

grzejnik pokojowy luxrad niaga

Sahara – grzejnik o lekkim wyglądzie, który łączy ze sobą funkcjonalność i design. Jego konstrukcja składa się z okrągłych kolektorów. Dzięki takiej konstrukcji grzejnik Sahara świetnie sprawdzi się w małych przestrzeniach. Średnica jednej tulei to tylko 3 cm, a jego wysokość może mieć tylko 60cm.

male grzejniki pokojowe sahara luxrad

Zeus – model, który zachwyca swoim nieprzeciętnym wyglądem. Jest elegancki, solidny i stabilny. Wszystko dzięki zastosowaniu czworokątnych paneli grzewczych, za którymi schowane zostały kolektory poziome. Grzejnik Zeus podkreśli aranżację każdego wnętrza, będzie również dobrym rozwiązaniem pod okno.

male grzejniki pokojowe luxrad zeus

Niagara Pozioma z wkładką termostatyczną to grzejnik stworzony w alternatywie do grzejników płytowych. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom idealnie sprawdzi się pod oknem. Grzejnik został wzbogacony o wkładkę termostatyczną. To sprawiło, że jego kolejną niewątpliwą zaletą jest energooszczędność.

male grzejniki pokojowe niagara luxrad