O firmie

Nasza historia

O Luxrad

Zakład produkcyjny istnieje na rynku 25 lat, ale to 15 lat temu powstała marka Luxrad. A jak jest dzisiaj? Nowoczesny zakład produkcji, innowacyjne technologie, unikatowy design, dostępność oferty w całej Europie. I coś jeszcze. Produkt w 100% „Made in Poland”.

Luxrad
w liczbach

25

Lata doświadczenia

85

Modeli grzejników

371

Publikacji w mediach

1500

Grzejników dziennie

Poznaj
nasz zakład

Ponad 25 lat rozpoczęła się historia producenta grzejników. Obecnie Luxrad zajmuje niekwestionowaną pozycję wśród liderów producentów grzejników dekoracyjnych oraz łazienkowych w Polsce. Obecnie zakład produkcyjny zajmuje 8 000 m2, na terenie którego pracuje 250 wykwalifikowanych pracowników. Każdego dnia z zakładu wyjeżdża ponad 1500 grzejników – pokojowych, łazienkowych, elektrycznych oraz zaworów termostatycznych i akcesoriów.

Rozwój
w Europie

Dzięki rozwiniętej sieci logistycznej (magazyny dystrybucyjne w Pruszkowie, Magdeburgu i Leicester) – Luxrad jest dzisiaj jest jednym z największych eksporterów, a produkty z oferty sprzedażowej dostępne są w całej Europie. Marka posiada swoje oddziały w Anglii, Niemczech i Austrii. Luxrad, jako pierwszy producent w Polsce, wprowadził do oferty grzejniki dekoracyjne, dzięki temu posiada bogate portfolio swoich produktów.