Luxrad - Lider wśród producentów grzejników w Polsce - O firmie
20293
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20293,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

O firmie

Wnieś ciepło i styl do swojego domu

Historia firmy

Lider wśród producentów grzejników w Polsce

Zakład produkcyjny istnieje na rynku od ponad 21 lat, ale to 11 lat temu powstała marka Luxrad. A jak jest dzisiaj? Nowoczesny zakład produkcji, innowacyjne technologie, unikatowy design, dostępność oferty w całej Europie. I coś jeszcze. Produkt w 100% „Made in Poland”. To wszystko spowodowało, że Luxrad dzisiaj jest liderem wśród producentów grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Polsce. Zakład produkcyjny, obecnie zajmuje 8 000 m² i zatrudnia ponad 250 wykwalifikowanych pracowników. Od tego momentu rozpoczęła się trwająca do dziś historia producenta grzejników – pokojowych, łazienkowych, elektrycznych oraz zaworów termostatycznych i akcesoriów. Z zakładu produkcyjnego każdego dnia wyjeżdża ponad 1 100 grzejników.

22
Lata doświadczenia
85
Modeli grzejników
371
Publikacji w mediach
1000
Grzejników wyprodukowanych dziennie

Osiągnięcia, nagrody, wyróżnienia

Największy eksporter grzejników
produkcja

Dzięki rozwiniętej sieci logistycznej (magazyny dystrybucyjne w Pruszkowie, Magdeburgu i Leicester) – dzisiaj Luxrad jest jednym z największych eksporterów, a produkty z oferty sprzedażowej dostępne są w całej Europie. Marka posiada swoje oddziały w Anglii, Niemczech i Austrii. Luxrad jako pierwszy producent w Polsce wprowadził do oferty grzejniki dekoracyjne i dzięki temu dzisiaj posiada bogate portfolio swoich produktów.

Zapraszamy do kontaktu

Luxrad w Mediach

Najnowsze wpisy
Zapraszamy do kontaktu