Strefa Architekta - Luxrad
20503
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20503,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

Strefa Architekta

Katalogi, bryły 3D, wsparcie techniczne, inspiracje

Bądźmy w kontakcie!

Jeśli zawodowo zajmujesz się projektowaniem wnętrz, to jest to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o Tobie. Zależy nam na edukowaniu, ale chcemy być również bliżej architektów i pomagać na etapie projektu. Zachęcamy również do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Formularz kontaktowy

  Projekty architektów

  Architekcie, projektancie jeśli wykorzystałeś w swoich projektach nasze grzejniki napisz do nas, a my z chęcią pochwalimy się nimi na naszej stronie internetowej oraz w social media!

  Projekty architektów
  grzejniki producent luxrad 1

  Pliki do pobrania

  W STREFIE ARCHITEKTA można znaleźć materiały pomocne przy projektowaniu wnętrz z zastosowaniem naszych grzejników. Katalogi, bryły 3D, wsparcie techniczne wszystko w jednym miejscu. Oferta Luxrad liczy kilkadziesiąt modeli grzejników, wierzymy, że nie będzie problemu z wyborem tego najwłaściwszego modelu. STREFA ARCHITEKTA to miejsce, dzięki któremu projektowanie będzie jeszcze przyjemniejsze!

  Do pobrania