Styczeń, pierwszy miesiąc nowego roku, niesie ze sobą nie tylko chłodne temperatury i okazję do włączenia grzejników, ale również idealną okazję do refleksji i podsumowań. My również zaczarowani rytuałem podsumowań, postanowiliśmy wziąć na tapetę sprzedaż naszych grzejników. Pora do ogłoszenie, które modele szczególnie podbiły Wasze serca.

Kto by się spodziewał, że podium zostanie całkowicie zdominowane przez grzejniki łazienkowe. Numerem jeden, wśród najczęściej kupowanych modeli naszej marki, był niezwykle popularny SCALA NEW. To grzejnik o budowie drabiny. Całość tworzy nowoczesny efekt i może być stylowym uzupełnieniem nowoczesnej łazienki.

Grzejnik łazienkowy LUXRAD SCALA NEW wizualizacja biały
SCALA NEW w boho wnętrzu

Na miejscu drugim uplasował się model SALTO MAX. Grzejnik, w przeciwieństwie do Scali New, charakteryzuje się łagodnymi krzywiznami rurek. Jest propozycją dla osób, które szukają i cenią uniwersalne rozwiązania wzornicze w każdego typu aranżacji łazienek.

Grzejnik SALTO MAX niebieski wizualizacja
SALTO MAX w kolorze Very Peri w nowoczesnej aranżacji

Ranking najchętniej kupowanych grzejników zamyka TYP E. Model ten przypomina swoją budową, jak można się łatwo domyślić, literę E. To subtelne, a zarazem nowoczesne rozwiązanie dla wielu łazienek. Dzięki niemu w prosty sposób można nadać pomieszczeniu zupełnie nowy charakter. Brak rurek po lewej stronie podkreśla unikalną kompozycję. To świetne rozwiązanie nie tylko do dużych, ale i mniejszych wnętrz.

TYP E w klimatycznym salonie masażu

Tuż za podium znalazł się model pokojowy, którego raczej nie trzeba przedstawiać. Charakteryzuje się smukłymi, pionowymi panelami grzewczymi. Mowa o grzejniku NIAGARA. Łączy w sobie prostotę formy i elegancki wygląd. Wszystkie te czynniki sprawiają, że model sprawnie wkomponuje się we wnętrze każdego pomieszczenia o każdym stylu.

Grzejnik Niagara x Luxrad
NIAGARA w przestronnym salonie

Na zakończenie małe podsumowanie najpopularniejszych kolorów. W zeszłym roku wybieraliście spośród klasycznych barw. W zestawieniu królują odpowiednio barwy biały RAL 9003, czarny RAL 9005 mat oraz czarny mat struktura.

Ciekawi jesteśmy, które modele będą cieszyły się największą popularnością w 2023, ale o tym dowiemy się dopiero za rok!