Grzejniki dekoracyjne, dostępne na rynku, mogą wystąpić w praktycznie każdym kolorze. Obecnie coraz więcej klientów decyduje się na czarny. Modele w tym kolorze przyciągają uwagę swoim wyglądem i funkcjonalnością.

Dzisiejsze trendy mówią wyraźnie, warto postawić na kolor! Idealnym rozwiązaniem mogą być czarne grzejniki, które dodadzą wnętrzu sznyt elegancji i nowoczesności. To barwa ponadczasowa – pasuje do różnorodnych aranżacji. Od minimalistycznych po styl skandynawski co sprawia, że jest uniwersalnym wyborem.

Czarne grzejniki są również praktyczne. Ich kolor pomaga ukryć zabrudzenia, więc są łatwiejsze w utrzymaniu czystości w porównaniu do tych jasnych. Więcej o zaletach kaloryferów w tym kolorze przeczytacie tutaj.

Szczegóły promocji grzejników w kolorze czarny mat struktura

Na wiosnę przygotowaliśmy nową promocję! Chcemy umożliwić naszym klientom korzystanie z najnowszych trendów w aranżacji wnętrz bez konieczności dodatkowych wydatków. Co to oznacza?

Szczegóły oferty:

➡ Wszystkie grzejniki dostępne w naszej ofercie w kolorze CZARNY MAT STRUKTURA będą w tej samej cenie, co kolory standardowe.
➡ Promocja trwa od 1 kwietnia do 30 kwietnia 2024r.
➡ Dotyczy zamówień złożonych w kwietniu.

Wizualizacja grzejnika ATAKAMA kolor czarny