Wyboru grzejnika, jak każdego urządzenia służącego nam na długi czas, należy dokonać niezwykle starannie. Dlatego postanowiliśmy ułatwić Wam to zadanie przedstawiając modele grzejników ściennych, które pasować będą do Waszych salonów, sypialni czy pokoju dla dziecka. Mamy nadzieję, że ułatwi Wam to podjęcie decyzji. 

 

1. Klasyczne modele w uniwersalnym kolorze białym lub różnych wersjach kolorystycznych. Przykładem może być model Zeus – o kwadratowym przekroju paneli i charakternym stylu, lub zupełne przeciwieństwo, model Sahara – o okrągłym przekroju paneli i delikatnym, subtelnym stylu. Możliwość dopasowania rozmiaru grzejnika pozwala na umieszczenie go w praktycznie każdym pomieszczeniu.

1 Zeus grzejnik pokojowy ozdobny Luxrad 12
Zeus grzejnik pokojowy ozdobny Luxrad
Sahara grzejnik pokojowy ozdobny Luxrad
Sahara grzejnik pokojowy ozdobny Luxrad

 

2. Modele serii Aurora, w tym Aurora Podwójna oraz Aurora Narożna – jest to propozycja dla osób, które chcą utrzymać jednolity styl nie tylko w pomieszczeniu, ale również w całym budynku. Model Aurora jest grzejnikiem pionowym o panelach w przekroju trójkąta idealny do małych i średnich pokoi. Aurora podwójna posiada podwojony układ paneli, specjalne ułożenie daje znacznie wyższą moc grzewczą przy zachowaniu podobnych rozmiarów – z przeznaczeniem do dużo większych pomieszczeń. Aurora narożna jest z kolei ciekawym pomysłem, który można zastosować w narożnikach, w których stworzy oryginalny styl.

Aurora grzejnik pokojowy ozdobny Luxrad
Aurora grzejnik pokojowy ozdobny Luxrad

 

3. Dla osób lubiących wyjątkowe, wręcz artystyczne akcenty doskonałą propozycją jest model Koliber. Specjalny układ rurek, dający złudzenie optyczne można przyrównać do swego rodzaju rzeźby.

Koliber grzejnik pokojowy ozdobny Luxrad
Koliber grzejnik pokojowy ozdobny Luxrad

 

4. Modele z dodatkowymi funkcjami – oprócz ogrzewania w modelu Portal zamontowane zostały również lustro oaz podświetlenie LED. Idealnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach jak sypialnie czy przedpokoje.

Koliber grzejnik pokojowy ozdobny Luxrad
Koliber grzejnik pokojowy ozdobny Luxrad

 

Obecnie na rynku znaleźć można niezwykle wiele grzejników pokojowych od klasycznych do nowoczesnych wzorów, od białych po kolorowe i z grafikami, również w dodatkowymi funkcjami jak powierzchnie lustrzane, czy oświetleniowe. Grzejniki firmy Luxrad wyróżniają się innowacyjnością i stylem, którego trudno szukać u innych producentów.