Niskie grzejniki pokojowe Luxrad w sam raz pod okno

Niski grzejnik pokojowy zeus luxrad
Sie 15 2020

Niskie grzejniki pokojowe Luxrad w sam raz pod okno

Niepozorny, przesłonięty najczęściej meblem lub zasłonką tuż pod oknem… Zbliżający się okres grzewczy sprawia, że zaczynamy zwracać uwagę na, do tej pory praktycznie niezauważalne, grzejniki. Poniżej przedstawiamy propozycje modeli klasycznych, niskich grzejników, do zastosowania w każdym pokoju idealne pod okna.

 

Decydując się umieścić grzejnik w tradycyjnym miejscu w naszym domu, czyli pod oknem musimy zdecydować się na konkretny model, a ich jest obecnie na rynku wiele. Do pokoju dziecięcego, gdzie zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie zwłaszcza najmłodszych latorośli można zdecydować się na model grzejnika Everest lub Niagara pozioma. Oba modele zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. W pierwszym elementy grzewcze stanowią rurki o obłych zakończeniach, w drugim płaskie panele o zaokrąglonych brzegach, zapewniając oprócz bezpieczeństwa również wysokie walory estetyczne. Dodatkową zaletą modelu grzejnika Everest jest duża wydajność grzewcza, dzięki czemu możemy znacznie zmniejszyć jego wielkość zapewniając jednocześnie satysfakcjonującą ilość ciepła w pomieszczeniu. Model Niagara z kolei poprzez zastosowanie dodatkowego elementu grzewczego w postaci wkładki termostatycznej zapewnia mniejsze zużycie energii.

 

Niski grzejnik pokojowy niagara luxrad

 

W salonie lub innym miejscu spotkań towarzyskich, gdzie zależy nam również na odpowiedniej estetyce i miłej atmosferze doskonałą propozycją jest model Pauer o tradycyjnym stylu w nowoczesnym wydaniu. Pionowo ułożone panele inspirowane żeberkami w „starych” grzejnikach zyskały nowe oblicze poprzez znaczne zwężenie poszczególnych elementów. Grzejnik Pauer umieszczony pod oknem wprowadza delikatność i klasę, zapewnia komfort osób w jego otoczeniu.

 

Niski grzejnik pokojowy pauer luxrad

 

Do biura i sali konferencyjnej odpowiednią propozycją będą modele grzejników Zeus lub Kobe. Oba grzejniki składają się z pionowych paneli o kwadratowym przekroju z różnym rodzajem zakończeń. Niezwykły wygląd poszczególnych elementów jak i całości symbolizują siłę, a umieszczony pod oknem grzejnik świetnie współgra z klasycznym i oficjalnym stylem. Metoda grzewcza opiera się na opatentowanej technologii wulkanu, gdzie wyższą efektywność grzewczą uzyskano poprzez lepszą wymianę powietrza w „kraterze” utworzonego wewnątrz każdego panelu.

 

Niski grzejnik pokojowy zeus luxrad

 

Co ważne grzejniki można dostosować do własnych potrzeb poprzez dobór wymarzonej kolorystyki, czy okleiny imitującej na przykład drewno, a także, w większości przypadków, ostateczną wielkość grzejnika, poprzez dodanie lub usunięcie poszczególnych paneli.