Luxrad - Skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub wypełnij formularz - Kontakt
20401
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20401,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń lub wypełnij formularz

Luxrad to firma, w której pracują profesjonaliści i eksperci. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia i obserwacji udało nam się zbudować ofertę liczącą kilkadziesiąt modeli grzejników pokojowych oraz łazienkowych, bez ograniczeń, jeśli chodzi o rozmiar i kształt. Jako jedni z nielicznych oferujemy pełną paletę barw. Wychodzimy z założenia, że nasze grzejniki muszą spełniać dwie podstawowe funkcje w pomieszczeniu – muszą grzać oraz być nowoczesną dekoracją we wnętrzu. Od siebie dodajemy jeszcze jakość. Jakość materiału i wykonania. Niezwykle ważny jest dla nas kontakt z Klientem. Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji. Specjaliści odpowiedzą na każde pytanie i pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości. Posiadamy również rozbudowaną sieć sprzedaży, którą konsekwentnie rozwijamy od wielu lat. Dziś jesteśmy obecni w każdym województwie. Nie tylko w dużych miastach, ale również tych mniejszych. Chcemy być jak najbliżej naszych Klientów.

Napisz do Nas!

Wypełnij poniższy formularz, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej. Odpowiemy na wszystkie pytania, przygotujemy wycenę oraz doradzimy w sprawach technicznych.

  LUXRAD POLSKA MAZUR I WSPÓLNICY SP. J.

  Nasza firma tworzy najwyższej jakości produkty w zgodzie z nowoczesnym designem, ergonomią i bezpieczeństwem. Jesteśmy pierwszym Polskim producentem, który wykorzystał szkło w produkcji grzejników oraz opatentował technologie Wulkan. Posiadamy najszerszy asortyment oraz dajemy możliwość wykonania grzejnika na specjalne zamówienie.

  Biuro i salon wystawowy:
  ul. Parkowa 1, 05-800 Pruszków
  tel.: (22) 863 22 40
  tel.: (22) 863 22 42
  tel.: (22) 728 00 14
  fax: (22) 863 35 15
  e-mail: info@luxrad.com