Technologia WULKAN - Nowoczesny, unikalny system produkcji grzejników
20422
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20422,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

Technologia i Produkcja

Wiedza i doświadczenie

Technologia i produkcja

Wiedza i doświadczenie

Luxrad to marka, której mottem może stać się myśl autorstwa Johnanna Wolfganga von Goethego „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa”. Produkcja grzejników to ciągły proces, gdzie jakość, materiał, ale też wzornictwo odgrywa kluczową rolę. Chcąc produkować nowoczesne grzejniki eksperci Luxrad poszukują nowych, innowacyjnych rozwiązań. Na przestrzeni lat widać jak prężnie rozwijała się firma oraz ludzie, którzy ją tworzą. Kładąc nacisk na nowe technologie, stworzyła szeroką gamę grzejników dekoracyjnych, łazienkowych oraz pokojowych. Idąc o przysłowiowy krok do przodu – opatentowała również swoją własną technologię Wulkan.

Opatentowana przez markę LUXRAD autorska technologia Wulkan to jedyna tego typu technologia wykorzystywana wśród europejskich producentów. Wykorzystuje ona zasadę konwekcji. Nowoczesne grzejniki produkowane są w oparciu o zastosowanie rurek o dwóch różnych średnicach, które w kolejnym etapie są ze sobą spawane. Przestrzeń między rurkami wypełniana jest wodą, która się nagrzewa i tworzy komin ciepłego powietrza. Dzięki technologii wykorzystuje się mniejszą ilość wody do ogrzania grzejnika. Zaprojektowanie przez markę LUXRAD technologii Wulkan to jedyna tego typu technologia wykorzystywana wśród europejskich producentów.

Technologia WULKAN

Nowoczesny, unikalny system produkcji grzejników

Technologia Wulkan została zastosowana w kilku modelach grzejników m.in. Sahara, który charakteryzuje się budową rurek o klasycznym przekroju koła o średnicy 30 mm oraz Everest, którego średnica wynosi 60 mm. Pierwsze grzejniki z zastosowaną technologią Wulkan, charakteryzowały się obłymi kształtami, natomiast grzejnik Kobe i Zeus, w których również zastosowano wspomnianą technologię – to modele o profilach czworokątnych. Jest to odpowiedź na panujące trendy. W ofercie są dwie opcje: o ciśnieniu 4 lub 10 barów, które są dostępne również w wersji elektrycznej.

technologia wulkan

Unikalna, nowoczesna i opatentowana technologia

Wykorzystanie zasad konwekcji

Zwiększona moc grzewcza grzejnika

Oszczędność ekonomiczna

Zwiększona moc grzewcza każdego grzejnika Luxrad

Zapraszamy do kontaktu