Wybór grzejników jest niezwykle istotny ponieważ jest to element wnętrza, który raz zamontowany służy nam, nie zmieniany przez wiele lat. Wybierając grzejniki pionowe powinniśmy zwrócić uwagę nie tylko na efektywność grzewczą, ale też na jego wygląd, gdyż coraz częściej stanowią one dodatkowy element wystroju wnętrza.

 

Spośród szerokiej oferty grzejników pokojowych, wiele modeli to grzejniki pionowe. Ostatecznego wyboru powinniśmy jednak dokonać kierując się kilkoma wytycznymi:

  • jakiego rozmiaru grzejnik pokojowy możemy umieścić
  • w jakim stylu urządzony jest pokój
  • jakie jest przeznaczenie pomieszczenia
  • czy chcemy posiadać grzejnik z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i zwiększoną efektywnością grzania
  • wygląd grzejnika – musi nam się zwyczajnie spodobać

 

Doskonałym przykładem grzejnika dekoracyjnego pionowego jest model Spring, który zaprojektowany został w stylu retro, doskonale uzupełniając wystrój wnętrz loftowych. Swoim kształtem przypomina grzejniki przemysłowe z okresu PRL-u w nowoczesnej formie.

SPRING grzejnik pokojowy ozdobny Luxrad 2
SPRING grzejnik pionowy pokojowy

 

Model grzejnika pionowego, który pasować będzie do każdego rodzaju wnętrz to zdecydowanie model Columnus, który łączący w sobie klasykę z nowoczesnością.

Columnus grzejnik pionowy pokojowy
Columnus grzejnik pionowy pokojowy

 

Klikając w link znajdziecie wiele modeli grzejników pokojowych pionowych dostępnych  w klasycznej bieli, czerni i każdym kolorze z palety RAL oraz w naszych kolorach specjalnych. Z pewnością każdy dopasuje grzejnik do indywidualnego charakteru wnętrza, tym samym dopełniając całą kompozycję. Grzejniki nie tylko grzeją, ale zdobią nasze pomieszczenia. Co więcej, w większości przypadków, możemy również zmieniać rozmiar samego grzejnika poprzez dodanie/odjęcie paneli – dając możliwość indywidualnego dopasowania do danego pomieszczenia.