Czarny grzejnik pokojowy Luxrad – podążając za trendami

V Line luxrad
Sty 15 2021

Czarny grzejnik pokojowy Luxrad – podążając za trendami

Trendy się zmieniają i w obecnych czasach grzejniki pełnią nie tylko funkcje praktyczne, ale też estetyczne i stanowią element dekoracyjny. Do niedawna rzadkością było umieszczanie, czarnego wymiennika ciepła. W obecnym trendzie warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, szczególnie, że znalezienie odpowiedniego grzejnika w kolorze czarnym nie jest takie trudne jak się wydaje.

 

Dobrze dobrany grzejnik idealnie dopełnia charakter wnętrza. Do lamusa odchodzą tradycyjne, białe grzejniki z charakterystycznymi żeberkami. Grzejniki w kolorze czarnym są najlepszym wyborem w nowoczesnych i loftowych wystrojach pomieszczeń, w adaptowanych na mieszkania czy restauracje po fabrykanckich budynków. Nasz marka oferuje szeroki wybór grzejników o tradycyjnej (jak w modelu Fortuna) i nowoczesnej (model Ductor) budowie, które zgodnie z życzeniem mogą całkowicie zmienić swoje oblicze i stać się czarne.

Czarny grzejnik pokojowy Fortuna

Czarny grzejnik pokojowy Fortuna

 

Godnym uwagi jest również model V-Line. Dostępny w różnych wymiarach dzięki gładkiej stalowej osłonie w kolorze czarnym idealnie wpasowuje się w nowoczesne trendy. Może zarówno stanowić kontrast dla otaczających elementów lub stanowić uzupełnienie i podkreślać otoczenie. Sprawdzi się w poczekalniach, gdzie jest ograniczona przestrzeń, wówczas stanowi część centralną, skupiającą wzrok. W wielkopowierzchniowych pomieszczeniach użyteczności publicznej będą stanowić niezmienną bazę do zmieniającego się wystroju. Niezależnie jednak od otoczenia grzejnik V-Line zasługuje na uznanie dzięki swojej uniwersalnej, prostej linii.

Czarny grzejnik pokojowy V line

Czarny grzejnik pokojowy V-line

 

Idąc krok dalej można połączyć wyjątkowy czarny kolor z niezwykłym kształtem grzejnika. Propozycja modelu Spring, sprawdzi się w typowych industrialnych pomieszczeniach o charakterze loftowym. Mogą to być zarówno restauracje, siłownie czy hotele i wszelkie inne miejsca utworzone w poprzemysłowych budynkach. Nietuzinkowy kształt paneli w formie fal, podkreślony kolorem czarnym pozwoli uzyskać niezwykły efekt.

Czarny grzejnik pokojowy Spring

Czarny grzejnik pokojowy Spring

 

Grzejniki w kolorze czarnym jeszcze kilka lat temu uznane byłyby za coś abstrakcyjnego jak na grzejnik. Idealnie wpasowują się jednak w obecny trend.  Kontrastując z jasnym wystrojem wnętrz podkreśla swoją obecność stając się elementem dekoracyjnym lub idealnie komponuje się z aranżacją nieco ciemniejszą dopełniając tym samym harmoniczny wystrój wnętrza.