Na dwa dni Kraków zamienił się w mekkę dla architektów i projektantów. To w tym mieście, w hali EXPO 20 i 21 września odbyła się pierwsza edycja targów KIAF. Krakow International Interior & Architecture Fair zgromadziło ponad ponad 70 wystawców i o wiele wiele więcej odwiedzających. Targom towarzyszyły prelekcje oraz panele dyskusyjne, w których wystąpili goście z różnych dziedzin branży wnętrzarskiej.

Nie mogliśmy przegapić tego wydarzenia. Na stanowisku zaprezentowaliśmy kolorowy przegląd zminianiaturyzowanych grzejników. Barwy grzejników nawiązywały do odcieni natury, zgodnie z duchem naszego hasła #tworzymydobryklimat. Wszystkie kolory zostały wybrane z palety RAL. Nie zabrakło też nowości! Przedstawiliśmy model FLOW autorstwa Dominiki Drezner oraz AURUM DUE, kolejny grzejnik z kolekcji modeli złotych.

Przy stoisku zgromadziło się wielu architektów, projektantów i miłośników projektowania. Mieliśmy okazję porozmawiać o naszych grzejnikowych propozycjach, nowościach i ofertach promocyjnych. Pytań było bez liku!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia! Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy za obecność i taką dużą liczbę pytań dotyczącą naszych produktów. Dla wszystkich nieobecnych, pamiętajcie, że w zakładce Strefa architekta mamy dostępny formularz kontaktowy. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.