Minimalistyczna łazienka w jasnych kolorach to dla niektórych synonim spokoju i relaksu. Zastosowanie w domowym SPA przejrzystych barw nadaje wnętrzu powiewu świeżości, a przy tym przyczynia się do ich optycznego powiększenia. Kolory spośród, których warto korzystać przy projektowaniu aranżacji domowego SPA to beże, szarości oraz ponadczasowa biel. Sercem pomieszczenia może być grzejnik, który dostarczy ciepła, jak i upiększy wnętrze. Nasze łazienkowe modele znaleźć można w 4 jasnych aranżacjach z pod skrzydeł projektowni Bart-Box.

Jasna łazienka to nie tylko biel

Jasna paleta kolorów nie ogranicza się jedynie do bieli. Wręcz przeciwnie, można w niej znaleźć wiele barw. Od wariacji szarości, przez beż w odcieniu piasku, kości słoniowej aż do gołębiego błękitu czy przygaszonego różu. W wyborze „tego jedynego” pomocna może okazać się kolorystyka reszty mieszkania, która wyznaczy ostateczny kierunek aranżacji.

Delikatne przestrzenie warto ożywić różną strukturą materiałów. Warto pochylić się nad drewnianym wykończeniem w formie podłogi, czy też paneli naściennych. Kolejnym rozwiązaniem może być zastosowanie płytek ceramicznych z dekoracyjnymi uwypukleniami, które nieco wzbogacą całą koncepcję.

Aranżacja jasnej łazienki

W aranżacji łazienki warto pamiętać również o odpowiednim dodatków, które będą funkcjonalne oraz wpłyną na stworzenie przytulnego klimatu we wnętrzu.

W realizacjach projektów łazienek kluczową rolę odgrywa również odpowiednio dobrany grzejnik. Modele warte uwagi to takie, które nie tylko będą bez zarzutu pełnić swoją funkcję, ale będą świetnie się prezentować i współgrać z całym designerskim zamysłem” – mówi Justyna Nabielec z Bart-Box w Brzesku.

W naszej ofercie znajdują się grzejniki przyciągające swoją subtelnością, które, zamiast obowiązkowego elementu wyposażenia łazienki, staną się jego główną ozdobą. W projektach Bart-Box znalazły się model: ATRIA dopełniający jasną łazienkę z drewnianym podwieszanym stelażem na umywalki czy też nieco bardziej wyrazista forma w postaci ATAKAMY. Grzejnik też znalazł sięwe wnętrzu domowego SPA z ceramiczną mozaiką bazującą na plastrach miodu.