Kiedy myślimy o grzejniku, pierwsza funkcja z nim się kojarząca to klasyczne ogrzanie pomieszczenia. Niesłusznie. Grzejnik to produkt, często niedoceniany przez projektantów wnętrz. Może spełniać funkcje dekoracyjne i dodać szyku, czy pazura każdej aranżacji.

Pora na debiut logo w formie grzejnika

Marka to nie tylko produkty i komunikaty marketingowe, jakie tworzy i sprzedaje. Na spójną identyfikację wpływa również aranżacja przestrzeni, w której firma ma siedzibę. Jest to doskonała przestrzeń do pokazania charakteru swojego brandu zarówno klientom, jak i samym pracownikom. Nic więc dziwnego, że przestrzeń oddaje klimat produktów, a w jego centrum znajduje się logo firmy.

W raz z rozwojem nowych technologii, logo może być wykonane z przeróżnych materiałów, takich jak drewno, plexi, czy też szklanych rurek w formie neonu. Koniecznie musi być 3D. Czymś nietuzinkowym jest dodanie zwykłemu logo funkcji użytkowej, a mianowicie dostarczaniu ciepła do wnętrza.

Luxrad spełnia marzenia

Kto inny mógłby wpaść na taki pomysł, jak nie właściciel nietypowej, wyróżniającej się na rynku polskim firmy. W ostatnim odcinku cyklu „LUXRAD Inspiruje” odwiedziliśmy rzemieślnika, który zaprosił nas do swojej niesztampowej pracowni. Mowa o Stanisławie Myszkowskim, właścicielu salonu motocyklowego Game Over Cycles. To największy salon marki Harley-Davidson w Europie, który mieści się w Rzeszowie. Firma znana jest z tworzenia oryginalnych customowych maszyn, takich jak Behemoth Bike, przygotowany we współpracy ze światową gwiazdą muzyki metalowej — zespołem Behemoth czy z The Recidivist — pierwszego na świecie wytatuowanego motocykla. Pojazdy powstałe w Game Over Cycles zdobyły już 21 nagród w najważniejszych konkursach w branży, w tym aż czternaście międzynarodowych.

Salon Game Over Cycles to nietypowy właściciel, produkty, jak i przestrzeń. Dlatego Stasiek zdecydował się na nieoczywiste wykonanie logo do swojej siedziby. Wybór padł na grzejnik, dzięki temu zyskało ono na funkcjonalności i zawisło w sercu baru powstałego w salonie.

Przy projektowaniu grzejnika musieliśmy pamiętać o paru istotnych elementach, na jakie Stasiek wielokrotnie zwrócił uwagę podczas spotkania. Są to funkcjonalizm produktu i jakość jego wykonania z dbałością o każdy nawet najmniejszy detal. Grzejnik miał sprawiać trójwymiarowe wrażenie, przepuszczać refleksy światła. Wykonany oczywiście z materiałów, jakie najczęściej używane są przy produkcji motocykli. Całość przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Kto wie, może ten trend zyska większą ilość zwolenników?

Marka Luxrad oferuje szeroki asortyment produktów, więc każdy znajdzie w portfolio idealny grzejnik do swojego wykończonego pomieszczenia. Wybierając grzejnik do salonu, warto wybrać taki, który spełni wszystkie nasze oczekiwania.