Czy da się zaprojektować grzejnik na miarę oczekiwań klienta? Stworzyć projekt wyjątkowy, którego nie będzie miał być nikt inny? My udowadniamy, że wszystko jest możliwe!

Nowoczesne grzejniki dekoracyjne to połączenie funkcjonalności z niezwykłym designem. Najwyższej jakości materiały, technologia produkcji i aktualne trendy we wzornictwie powodują, że można je dopasować do każdej przestrzeni i każdego stylu. Praktycznie wszystkie grzejniki można dostosować do miejsca montażu, poprzez wykonanie go w niestandardowym wymiarze, kolorze, czy też z indywidualną grafiką.

Indywidualny grzejnik niespodzianka

W siódmy odcinku „LUXRAD Inspiruje” odwiedziliśmy Barona i Sandrę Kubicką – jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. On – muzyk, członek zespołu Afromental i juror „Voice of Poland”. Ona – rozchwytywana topmodelka. Sandra poprosiła ekipę o pomoc przy doborze wyjątkowego grzejnika do domowego studia nagraniowego Alka. Muzyk jest perfekcjonistą i ceni sobie przedmioty „szyte na miarę”. Tomek i Tatiana zaprojektowali dla niego grzejnik jedyny w swoim rodzaju z użyciem personalizowanej grafiki w technologii LED.

Grzejnik z technologią LED
Grzejnik z technologią LED

Technologia LED nie ma sobie równych

LED to jedno z największych osiągnięć w dziedzinie oświetlenia Początki technologii sięgają niemal 100 lat wstecz. Diody LED świecą przez ponad 100 tysięcy godzin, zużywając zaledwie cząstkę energii potrzebnej żarówkom tradycyjnym. Ogromną zaletą technologii jest możliwość wykorzystania w produktach – w naszym przypadku, w grzejnikach. W ofercie naszej marki dostępny jest model, z tą technologią, to Niagara LED.

W domowym studiu Barona zamontowano grzejnik z lustrem z ledowym napisem podświetlanym na różne kolory – You Rock. To autorska marka odzieżowa muzyka, w której muzyk jest właścicielem oraz projektantem. Stara się, by hasło konceptu podkreślało nie tylko ubrania. Sandra oraz nasza ekipa postanowili zrobić niespodziankę Alkowi i stworzyli dla niego grzejnik, z hasłem jego brandu. Dzięki temu grzejnik jest wyjątkowy, tak jak chciał muzyk.