Piszą o nas: ,,Luxrad - grzejniki na miarę dobrego designu.'' 2017-02-22

Zapraszamy do  zapoznania się z  poniższym artykułem:

,,W czym tkwi ogromny potencjał grzejników Luxard? Są nie tylko funkcjonalne, ale i piękne. To produkty, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, łamiąc stereotyp mówiący o tym, że forma grzejnika jest bardzo trudna do zmodyfikowania. Produkty Luxard mają nietuzinkowe wzory, które doskonale wpisują się w nowoczesne aranżacje stając się niebanalnym elementem wystroju wnętrza.

Grzejniki Luxrad to innowacyjny produkt na rynku. Są one odpowiedzią na zmieniające się oczekiwania konsumentów, którzy pragną, aby grzejnik, pełnił funkcję wyjątkowego dodatku. To produkty, które cechują się nie tylko wysokiej jakości wykonaniem, energooszczędnością i stosunkowo niską ceną, ale także nietuzinkowym designem. To właśnie dlatego wyroby Luxrad zyskują oraz większą popularność w Polsce i Europie.
Luxrad to marka często wybierana przez architektów. Ich niebanalne projekty, uwzględniające nie tylko ciekawe formy, ale także oryginalną kolorystykę i wykończenie. Dzięki temu można łatwo dopasować je do różnego rodzaju aranżacji. Warto zaznaczyć, że firma każdego roku poszerza swoją ofertę o nowe modele zgodne z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. W ofercie firmy Luxrad można znaleźć grzejniki dekoracyjne, pokojowe, łazienkowe oraz akcesoria i zawory termostatyczne.
Jak powstają grzejniki Luxrad? Wszystko zaczyna się od twórczej burzy mózgów, która poprzedzona jest wnikliwą analizą rynku. Jej owocem są szkice oraz modele 3D, które konsultowane są ze specjalistami z działu produkcyjnego. Inżynierowie starannie modyfikują projekty, tak aby idee mogły zostać wprowadzone w życie. Później powstaje model testowy, który poddawany jest licznym próbom, mającym wykazać, że spełnia surowe normy jakości. Po nich gotowy produkt trafia na targi branżowe, gdzie oceniają go specjaliści. Jeśli grzejnik spełnia oczekiwania odbiorców, wprowadzany jest do stałej sprzedaży.
W związku z dynamicznym rozwojem Luxrad poszukuje architektów i projektantów wnętrz, którzy chcieliby mieć swój wkład w tworzenie wyjątkowych grzejników. Osoby zainteresowane współpracą mogą kontaktować się z firmą, która jest otwarta na nowe, ożywcze pomysły.''

Źródło: www.archimania.pl';