W nowy rok wchodzimy z przytupem! Czemu? Do naszej oferty wprowadzamy nowy produkt, którego jeszcze u nas nie było. Pora na zaprezentowanie nowości – grzałki GLX!

Dlaczego warto zamontować grzałkę?

Niektórzy mogą się zastanawiać, po co montować grzałkę, skoro mam sprawnie działający grzejnik. Już spieszymy z odpowiedzią. Montaż grzałki GLX to:

  1. Optymalizacja zużycia energii. Zamontowana grzałka pozwala na indywidualne regulowanie temperatury w pomieszczeniach, co może prowadzić do bardziej efektywnego wykorzystania energii. Jeśli nie ma potrzeby ogrzewania całego domu, można wyłączyć centralne ogrzewanie i dopasowywać temperaturę grzejnika do swojego zapotrzebowania.
  2. Szybsze nagrzewanie się pomieszczenia. Zastosowanie grzałki w grzejniku może przyśpieszyć tempo nagrzewnia powietrza w pomieszczeniu. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy potrzebujemy szybkiego podniesienia temperatury, na przykład po powrocie do chłodnego domu.
  3. Komfort w sezonie przejściowym. W okresach, gdy temperatura na zewnątrz nie jest jeszcze na tyle niska, by włączać pełne ogrzewanie centralne, grzałka w grzejniku może zapewnić komfortową temperaturę wewnątrz pomieszczenia bez konieczności uruchamiania całego systemu grzewczego.
  4. Indywidualna kontrola temperatury. Grzałki w grzejnikach pozwalają użytkownikom na indywidualne kontrolowanie temperatury w poszczególnych pomieszczeniach, co jest wygodne, zwłaszcza gdy różne osoby w domu preferują różne warunki cieplne.
  5. Idealne rozwiązanie tymczasowe. Montaż grzałki w grzejniku może być rozwiązaniem tymczasowym w przypadku awarii centralnego ogrzewania lub gdy główny system grzewczy wymaga naprawy lub konserwacji. Grzałka może zapewnić czasowe ogrzewanie pomieszczeń, dopóki główny system nie zostanie naprawiony.
Wizualizacja grzejnika SCALA NEW z grzałką GLX

Grzałka GLX odkryj jej możliwości

Grzałka GLX to specjalnie zaprojektowane urządzenie z dwoma dostępnymi trybami – dowolnym z zakresem temperatury od 30°C do 70°C oraz ECO, który umożliwia ustawienie stałej temperatury o wartości 50°C. Dodatkowo ma wbudowany timer automatyczny z możliwością ustawienia z zakresem pracy od 30 minut do 8 godzin. Grzałka posiada ekranik, na którym wyświetlane są takie informacje takie jak czas, temperatura i tryb pracy. Dodatkowo urządzenie posiada blokadę przed dziećmi. Grzałka dostępna jest w dwóch kolorach – białym oraz czarnym macie.

Ciekawi jesteście oferty? Odsyłamy do ulotki informacyjnej.