Grzejnik to element wyposażenia łazienek często niedoceniany przez użytkowników. A tak naprawdę, lata topornych kaloryferów są dawno za nami. Odpowiednio dobrany grzejnik może dodać wnętrzu charakteru i stanowić główny element jego wystroju. Modelem, przy którym nie da się przejść obojętnie jest nowy AURUM DUE z kolekcji grzejników złotych.

Złoto to ponadczasowy surowiec i kolor, który jest synonimem luksusu i bogactwa. Umiejętnie wkomponowany w aranżację nada jej smaku.

Grzejnik w złotym kolorze może być dopełnieniem wielu wnętrz zarówno w stylu glamour, boho, jak i nowoczesnym. Jest idealnym rozwiązaniem na wprowadzenie do przestrzeni blasku i elegancji. Złoto doskonale łączy się z różnymi kolorami, fakturami i materiałami. Pięknie i nietuzinkowo prezentuje się w połączeniu z bielą, szarościami, betonem, marmurem, drewnem, ale też z pastelowym wykończeniem.

Grzejnik łazienkowy Luxrad AURUM DUE wizualizacja

Premierowy model, podobnie jak pierwszy grzejnik z kolekcji AURUM, składa się z rurek o kwadratowym przekroju. Złoty kolor uzyskany został dzięki osadzaniu na powierzchni grzejnika pyłu azotku tytanu.

Jeżeli model skradł Wasze serca koniecznie obserwujcie nasze kanały social mediowe i stronę internetową. Już niedługo poinformujemy o dacie rozpoczęcia sprzedaży.