Najważniejsze informacje w związku z sytuacją COVID-19 i organizacja pracy w Luxrad.

W trosce o bezpieczeństwo Nas Wszystkich – Pracowników i Partnerów biznesowych, wprowadzamy kilka zmian w funkcjonowaniu na czas zagrożenia epidemiologicznego. Nasi przedstawiciele nie odwiedzą Państwa ze względów bezpieczeństwa, ale są przygotowani do pracy zdalnej, dlatego pozostajemy w kontakcie telefonicznym i e-mailowym. Na tą chwilę produkcja stara się działać stosunkowo normalnie z uwzględnieniem ograniczonej ilości Pracowników i wieloma obostrzeniami higienicznymi. Wszystkie nowe zamówienia są przyjmowane na bieżąco i realizowane zgodnie z przesłanymi potwierdzeniami. Realizacja zamówień otrzymanych do tej pory jest w toku i będzie się odbywać systematycznie.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji – zachęcamy do kontaktu z Managerami Regionalnymi / Reprezentantami Handlowymi.

Obecny trudny czas dotyka nas tak samo, jak wszystkich. Dlatego, jeśli nie będziemy w stanie czegoś dla Państwa wyprodukować w oczekiwanym terminie, to nasi pracownicy zaproponują inne rozwiązania.

Biuro firmy pracuje w systemie mieszanym, czyli stacjonarno-zdalnym.

Godziny pracy będą następujące:

Poniedziałek – Piątek 8.30 – 16.30

W sobotę nie pracujemy.

O wszystkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

W tym trudnym czasie…życzymy przede wszystkim zdrowia!