Wysoka dostępność na dzisiejszym rynku grzejników pokojowych pozwala na dobranie odpowiedniego grzejnika do każdego wnętrza. Każdy na pewno znajdzie idealne rozwiązanie do własnego gustu i koncepcji, a grzejnik będzie efektywny energetycznie. Tak szeroka gama grzejników może wywołać zawrót głowy. Aby ułatwić wybór prezentujemy topową piątkę płaskich grzejników pokojowych Luxrad.

 

Miejsce 5 – Slim Line

Model wykorzystuje nowe rozwiązania technologiczne, dzięki czemu uzyskano ultra płaski grzejnik w klasycznym układzie prostokątnych pionowych paneli. Jednolita forma sprawia, że wygląda on współcześnie oraz dyskretnie, ale szeroka gama kolorów do wyboru może podkreślić estetykę wnętrza.

plaski grzejnik pokojowy luxrad slim line

 

Miejsce 4 – Vitro

Zwracający uwagę jako element dekoracji, elegancki i nowoczesny. Wyjątkowy płaski wymiennik ciepła, który wzbogaca wnętrze w sposób szczególny. Szklana powłoka pozwala na utrzymanie w czystości – doskonały do pomieszczeń jak Spa, siłownie, gabinety lekarskie, poczekalnie, niezależnie od miejsca zawsze prezentuje się w sposób niezwykły.

plaski grzejnik pokojowy luxrad vitro

 

Miejsce 3 – Niagara z osłoną szklaną z grafiką

Najlepszy design, od którego nie można oderwać wzroku. Model Niagara z osłoną szklaną z grafiką dedykowany jest dla osób lubiących odważne rozwiązania. Ten płaski grzejnik daje nieograniczone możliwości wizualizacyjne – można wybierać spośród wielu pięknych grafik od natury do pięknej architektury z całego świata, do własnych spersonalizowanych projektów.

grzejnik niagara z grafiką Luxrad

 

Miejsce 2 – Ductor

Na pierwszy rzut oka może zaskakujący wybór – model Ductor. W modelu tym całe erce grzejnika zakryte zostało osłoną ze stali z rzędem kwadratowych okienek. Model urzeka prostym i uniwersalnym stylem, idealny dla osób lubiących minimalizm.

grzejnik pokojowy ductor luxrad

 

Miejsce 1 – Portal

Prawdziwy rarytas wśród grzejników, który zdobył Wasze serca. Zastosowane rozwiązanie pozwala perfekcyjnie „ukryć” grzejnik w pomieszczeniu, a jednocześnie wzbogacić je wizualnie i praktycznie. Model, o którym mowa to model Portal, który wyposażony jest w lustro oraz oświetlenie LED. Portal służy nie tylko jako urządzenie grzewcze, ale też optycznie zwiększa małe pomieszczenia oraz subtelnie rozświetla otoczenie.