Czasy, kiedy grzejniki były zakrywane długą zasłoną, ponieważ ich wygląd nie pasował do wnętrza, już minęły! Obecnie grzejniki mogą pełnić nie tylko funkcję grzewczą, ale i stać się ozdobą nowoczesnych wnętrz. Nasi projektanci dają możliwość wyboru nie tylko koloru, ale także kształtu. Zatem, jak wybrać odpowiedni? Nasi eksperci coś o tym wiedzą!

Tak samo, jak dobieramy meble pod kolor ścian czy dodatki pasujące do stylu wnętrza, tak i grzejnik powinno się wybierać, biorąc pod uwagę powyższe kryteria. Kształt grzejnika bezapelacyjnie powinien być dopasowany do całej aranżacji mieszkania.

Skandynawski styl – prosty wybór!

Jeśli mamy wnętrze w stylu skandynawskim, to zdecydowanie bardziej będzie pasował grzejnik o prostych kształtach jak np. grzejnik pokojowy Zeus, który charakteryzuje się czworokątnymi rurkami. Z drugiej strony mamy całą gamę grzejników, których cechą charakterystyczną jest osłona. W grzejniku pokojowym Ductor osłona wykonana jest z lakierowanej stali, w której znajdują się rzędy kwadratowych otworów.

 

Czy grzejnik może pasować do zaokrąglonej stylistyki mebli?

Jeżeli ktoś lubi obłe kształty i w takiej stylistyce ma urządzoną łazienkę, to odpowiednim wyborem będzie grzejnik łazienkowy Pollux, którego krawędzie otworów są idealnie zaokrąglone. Nasi projektanci są otwarci na sugestie Klientów, słuchają ich potrzeb i starają się projektować takie grzejniki, które sprostają ich wymaganiom. Najnowsze trendy z zakresu sztuki użytkowej stanowią dla nich inspiracje, co pozwala na tworzenie niekonwencjonalnych wzorów, by każdy Klient wybrał coś dla siebie.

Należy pamiętać, że grzejnik powinien dobrze się komponować z resztą sprzętów i dodatków. My zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego proponujemy szeroką ofertę grzejników łazienkowych i pokojowych, które dadzą swobodę wyboru nie tylko w kształcie osłony czy otworów, ale i w formie rurek.