Zawory termostatyczne - Łatwa regulacja ciepła - Luxrad | Warszawa
20375
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20375,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

Zawory termostatyczne

Łatwa regulacja ciepła

Zawory termostatyczne

Łatwa regulacja ciepła

Czasy, kiedy grzejnik pokojowy lub łazienkowy grzał pełną mocą już dawno minęły. Dzisiaj za właściwą temperaturę w naszym domu oraz pomieszczeniu odpowiada zawór termostatyczny zamontowany przy grzejniku. Regulacja temperatury za pomocą głowic termostatycznych pozwala bowiem na uzyskanie w domu komfortowej temperatury i zmniejsza koszty ogrzewania domu. Luxrad umożliwia wybór zaworu termostatycznego w kolorystyce odpowiadającej naszemu grzejnikowi, dzięki temu nie musimy się martwić, że ten jeden element będzie psuł efekt wizualny. Wszystko będzie idealnie dopasowane!

zawory pneumatyczne

Zawory termostatyczne do grzejników

Luxrad umożliwia wybór zaworu termostatycznego w kolorystyce odpowiadającej naszemu grzejnikowi!

więcej

O Grzejnikach pokojowych i łazienkowych

W ofercie marki Luxrad znajdują się zarówno grzejniki pokojowe jak i łazienkowe – wszystkie dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Jeśli szukasz nietuzinkowych rozwiązań, to nasze produkty są stworzone właśnie dla Ciebie!

więcej
grzejnik zeliwny
Zapraszamy do kontaktu

Pełna Oferta

WIĘCEJ

Gdzie kupić?

WIĘCEJ