Wzornictwo - nowoczesny i oryginalny design - Luxrad | Warszawa
20492
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20492,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

Wzornictwo

Nowoczesny i oryginalny design
grzejniki okleina

Kolory RAL i specjalne

Grzejnik łazienkowy pasujący idealnie do koloru płytek? A może grzejnik dekoracyjny, który komponuje się kolorystycznie z grafiką na ścianach? Dopasowanie kolorystyczne kilku elementów we wnętrzu jest trudne, ale nie niemożliwe. Luxrad udostępnił opcję produkcji grzejnika w wybranym kolorze z palety RAL. Jest to międzynarodowy wzornik kolorów.

Kolory Ral I Specjalne

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna jest materiałem, który idealnie nadaje się do produkcji grzejników łazienkowych. Niezależnie od wzornictwa – od tradycyjnych drabinek aż po nowoczesne, ozdobne modele. Stal nierdzewna jest odporna na wilgotność, korozję oraz wysokie temperatury. Luxrad wprowadził grzejniki ze stali nierdzewnej do swojej oferty przede wszystkim ze względu na trwałość.

Stal Nierdzewna
stal nierdzewna luxrad
grzejnik chrom galwaniczny

Chrom galwaniczny

Podążając za trendami, ale również potrzebami ze strony Klientów – Luxrad wprowadził do swojej oferty grzejniki chromowane. Technologia produkcji grzejników łazienkowych to skomplikowany i zaawansowany proces techniczny. Polega on na precyzyjnym przygotowaniu powierzchni stalowej – dokładne szlifowanie, odtłuszczanie, a następnie w galwanizerni zostaje elektrolitycznie naniesiona warstwa chromu. Grzejniki chromowane podniosą walor estetyczny nawet bardzo prostej łazienki, nadadzą jej trójwymiarowości i klasy.

Chrom Galwaniczny

Okleiny

Grzejnik dekoracyjny, który wygląda jakby był zrobiony z drewna? To możliwe! Dzięki okleinom, która Luxrad wprowadził do swojej oferty jako jeden z pierwszych producentów grzejników w Europie. Jest to specjalna powłoka lakiernicza (okleina o grubości mikrona), które może imitować nie tylko drewno, ale również marmur, granit lub inne oryginalne wzory. Efekt ten uzyskuje się dzięki zastosowaniu nowoczesnej, unikalnej technologii i przy wykorzystaniu komory próżniowej.

Okleiny
grzejnik do pokoju
Zapraszamy do kontaktu

Pełna oferta

WIĘCEJ

Strefa Architekta

WIĘCEJ