Wzornictwo

Dobór grzejnika nie musi być nudny – w naszej ofercie znajdziecie wiele zupełnie różnych propozycji, o oryginalnych wykończeniach, kolorach czy formach. W tej zakładce zapoznasz się z szeroką paletą kolorystyczną naszych produktów, dowiesz się czym różnią się od siebie stal nierdzewna i chrom galwaniczny, oraz znajdziesz liczne propozycje stylowych oklein do grzejników, które nadadzą im niezwykłej elegancji. Czy to grzejnik łazienkowy czy grzejnik pokojowy – z nami dobierzesz produkt idealny dla Ciebie

Kolory RAL i specjalne

Dobór grzejnika nie musi być nudny – w naszej ofercie znajdziecie wiele zupełnie różnych propozycji, o oryginalnych wykończeniach, kolorach czy formach. W tej zakładce zapoznasz się z szeroką paletą kolorystyczną naszych produktów, dowiesz się czym różnią się od siebie stal nierdzewna i chrom galwaniczny, oraz znajdziesz liczne propozycje stylowych oklein do grzejników, które nadadzą im niezwykłej elegancji. Czy to grzejnik łazienkowy czy grzejnik pokojowy – z nami dobierzesz produkt idealny dla Ciebie.

Nasz wzornik

Stal nierdzewna

Materiał odporny na korozję i posiadający wyjątkowe właściwości to stal nierdzewna, z której produkowane są nasze grzejniki. Dzięki niej nasze grzejniki są wyjątkowo odporne, wytrzymałe i nie rdzewieją z upływem czasu mimo wilgoci, która często pojawia się np. w łazience. W razie zarysowań łatwo można naprawić powierzchnię. Dodatkowo dzięki zastosowaniu tego materiału, grzejnik nie straci na swoim wyglądzie przez długie lata. Możemy wybierać spośród tradycyjnych grzejników drabinkowych, jak i nowoczesnych modeli dekoracyjnych.

Grzejniki ze stali nierdzewnej

Chrom galwaniczny

Chrom galwaniczny wykorzystywany jest w rozwiniętej technologii produkcji grzejników łazienkowych. Stanowi warstwę chroniącą przed korozją. Powierzchnia ze stali jest starannie szlifowana, odtłuszczana i pokrywana warstwą chromową. Wieloletni, doskonały połysk jest główną cechą grzejnika z powłoką elektrolityczną, czyli powstałą z chromu galwanicznego.

Grzejniki chromowane

Okleiny do grzejników

To, co szczególnie wyróżnia naszą ofertę grzejników na tle pozostałych, to wyjątkowe okleiny. Każda okleina o grubości mikrona to powłoka lakiernicza, stanowiąca dodatkową możliwość przy wyborze grzejnika. Dzięki niej na jego powierzchni można wykonać imitację takich materiałów jak marmur, granit, różne gatunki drewna oraz inne rozmaite wzory. Wszystko to osiągnięte zostaje za sprawą wykorzystania nowoczesnej technologii i komory próżniowej.

Nasz wzornik