Wieszaki do grzejników - funkcjonalny dodatek do Twojego grzejnika
20384
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20384,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

Wieszaki do grzejników

Funkcjonalny dodatek do Twojego grzejnika

Wieszaki do grzejników

Funkcjonalny dodatek do Twojego grzejnika

Wybierając grzejnik, często kierujemy się jego parametrami technicznymi, kolorem oraz kształtem. Ważne jest również jego przeznaczenie – czy to grzejnik pokojowy, czy łazienkowy. Wieszaki to świetne rozwiązanie zwłaszcza do grzejników płytowych. Daje nam to miejsce na powieszenie np. ręcznika. Dzięki temu mamy dodatkowe miejsce do wieszania, ale również do suszenia. Takie proste, wręcz minimalistyczne rozwiązania nadają dodatkowej funkcjonalności, a przy tym nie wpływają negatywne na efekt wizualny grzejnika.

wieszak na grzejnik

Wieszaki Do Grzejników

Wieszaki to świetne rozwiązanie zwłaszcza do grzejników płytowych. Daje nam to miejsce na powieszenie np. ręcznika.

O Grzejnikach Pokojowych I Łazienkowych

W ofercie marki Luxrad znajdują się zarówno grzejniki pokojowe jak i łazienkowe – wszystkie dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach. Jeśli szukasz nietuzinkowych rozwiązań, to nasze produkty są stworzone właśnie dla Ciebie!

więcej
l1 1
Zapraszamy do kontaktu

Pełna Oferta

WIĘCEJ

Gdzie kupić?

WIĘCEJ