Stal nierdzewna - wyjątkowe właściwości - Luxrad | Warszawa
20444
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20444,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

Stal nierdzewna

Stal nierdzewna

Wyjątkowe właściwości

Materiał odporny na korozję i posiadający wyjątkowe właściwości, takie jak stosowanie w rozmaitych warunkach i wysokich temperaturach to właśnie stal nierdzewna, z której produkowane są nasze grzejniki. Dzięki temu nasze grzejniki są wyjątkowo odporne, wytrzymałe i nie rdzewieją z upływem czasu. W razie zarysowań łatwo można naprawić powierzchnię.

EVEREST SN stal nierdzewna grzejnik ozdobny Luxrad

O grzejnikach ze stali nierdzewnej

Wszystkie grzejniki w naszej ofercie są produkowane z wysokojakościowego materiału – stali nierdzewnej. Dzięki temu zapewniamy całkowitą odporność na rdzewienie powierzchni mimo wilgoci, jaka często pojawia się w łazience. Powierzchnie stalowe można również łatwo odnowić w razie ewentualnego zarysowania.

Grzejniki ze stali nierdzewnej

Grzejniki ze stali nierdzewnej idealnie sprawdzą się w łazience. Dzięki zastosowaniu tego materiału, grzejnik nie straci na swoim wyglądzie przez długie lata. Możemy wybierać spośród tradycyjnych grzejników drabinkowych, jak i nowoczesnych modeli dekoracyjnych. Zobacz nasze grzejniki ze stali nierdzewnej.

WIĘCEJ
CHEBBI stal nierdzewna grzejnik ozdobny Luxrad

Strefa Architekta

WIĘCEJ

Gdzie kupić?

SPRAWDŹ
Zapraszamy do kontaktu