Styl rustykalny wprowadza do każdego wnętrza niepowtarzalny spokój, który doskonale komponuje się z bliskim otoczeniem natury. Na taką aranżację podczas remontu swojego domu na wsi zdecydowała się LadyoftheHouse. Przytulno-naturalne, a przy tym nowoczesne efekty przerosły najśmielsze oczekiwania.

Warmińskie siedlisko to kwintesencja nowoczesnej odsłony stylu rustykalnego. W tej przestrzeni dominuje przede wszystkim natura. Przejawia się w cegle na ścianach, wiklinowych meblach, drewnianych belkach na suficie, jasnych kolorach ziemi. Przejawia się także w różnorodnej roślinności – drzewka oliwnego i sukulentów w sypialni czy też paproci oraz kaktusów w gabinecie. Przytulny klimat tworzą również naturalne motywy na zasłonach i dekoracyjne klatki, które można znaleźć w całej aranżacji.

Rustykalna spójność objawia się również w rozwiązaniach architektonicznych, na przykład łukach, które zdobią wszystkie otwarte przejścia w całym siedlisku. W tym projekcie sielski styl miesza się z subtelną innowacyjności. Jej synonimem są praktyczne i kreatywne rozwiązania. To nowoczesny, ale inspirowany stylem vintage sprzęt AGD w kuchni. Warto wspomnieć też o stelażu pod umywalkę z nóg od starej maszyny do szycia w łazience. To także grzejniki marki Luxrad. O ciepło w domowym SPA z motywem papug dba grzejnikowe wydanie drabinki dla tych kolorowych ptaków.

Jest to model NEPTUN, który został wykonany przez producenta na specjalne zamówienie i potrzeby wystroju siedliska. Muszę Wam przyznać, że poprzez remont siedliska i odkrycie takiej marki jak Luxrad zrozumiałam, że grzejniki nie muszą być jedynie smutną koniecznością, a wręcz przeciwnie – mogą stanowić element dekoracyjny wnętrza – pisze na swoim blogu LadyoftheHouse, właścicielka warmińskiego siedliska.

Warmińskie wsie przyciągają przede wszystkim swoim naturalnym, sielskim klimatem. Szkoda byłoby zaburzyć wiejską harmonię na wskroś nowoczesnym projektem. LadyoftheHouse udowadnia, że współczesne udogodnienia, bez których ciężko nam się dzisiaj obejść, z powodzeniem mogą dopełniać rustykalne projekty, a przy tym nie zaburzać spokoju sielskiej aranżacji.