Łazienka z wanną czy bez? Jasna, czy w mocnych akcentach kolorystycznych? Możliwości jest wiele, a wykonanych przez projektantów aranżacji jeszcze więcej! Skąd czerpać inspirację i jak zaaranżować przestrzeń? Zobacz propozycję Ewy Gil z Cer-Projekt!

 

Zaprojektowanie funkcjonalnej przestrzeni, będącej jednocześnie oryginalnym miejscem dla domowników może stanowić nie lada wyzwanie. Coś niestandardowego wymaga przecież wizji i wielu odrębnych inspiracji. Projektantka łazienek Ewa Gil coś o tym wie, dlatego przy tworzeniu kolejnych projektów stara się czerpać natchnienie ze wszystkiego, co ją otacza. Inspiracje czerpie przede wszystkim z życia – obserwuję otaczający świat, często pewne rzeczy same układają się w jej głowie w spójną całość.

 

Ciekawym, a zarazem funkcjonalnym rozwiązaniem w łazience, która ma 9m2 było między innymi wykorzystanie wnęk. Tutaj zaproponowana została duża szafa lustrzana z obszernym miejscem do przechowywania. Dodatkowo dzięki podświetleniu płytek ułożonych w jodełkę oraz dodatkom w czarnym kolorze łazienka nabrała szyku i elegancji.

„We wspomnianej łazience, wykorzystałam grzejnik z modelu Salto od marki Luxrad, który w czarnym macie świetnie komponuje się z szafką znajdującą się pod umywalką” – mówi Ewa Gil.

Projekt: Ewa Gil, Cer-Projekt, www.cer-projekt.pl