Jakie efekty przynosi wnętrze pełne bieli, drewna i głębokiej szarości? W połączeniu z prostymi, geometrycznymi formami – efekt nowoczesnego, nieskomplikowanego wzornictwa, którego uzupełnieniem jest dekoracyjny grzejnik Fortuna! Autorkami projektu są architektki z 4Rooms Studio, które aranżację wnętrza dostosowały do indywidualnych potrzeb inwestorów!

 

Projekt mieszkania obejmował część dzienną z korytarzem, jadalnią oraz salonem. Kuchnia miała już częściową zabudowę, do której należało się dostosować w taki sposób, by osiągnąć efekt spójnej aranżacji. Inwestorami byli młodzi ludzie, gotowi na kompromis, dlatego współpraca na linii klient – architekt układała się bardzo pomyślnie. Co więcej, inwestorzy trafili na pracownie z polecenia, dlatego od razu obdarzyli ją zaufaniem.

Na wyraziste formy i designerski wygląd postawiłyśmy także, wybierając grzejnik dekoracyjny marki Luxrad. Celowo wybrałyśmy czarny, nieco mroczny kolor grzejnika, który przełamuje szarość ściany w pokoju dziennym. Dodatkowo zależało nam na wyjątkowym wzornictwie i prostych, nienarzucających się formach – mówi architektka Paulina Drewnowska.

Z pozoru prosty projekt kryje w sobie pewne oryginalne rozwiązania takie jak: linearny, geometryczny wzór na betonowym stiuku, czy wybór grzejnika będącego zdaniem architektek „modernistyczną, rzeźbiarską formą dekoracji ściany”.

 

Realizacja: 4Rooms, www.4rooms-studio.pl

Zdjęcia: Zofia Roszkowska