Nieodpowiednio ogrzane pomieszczenia to często „zmora” wielkich hal produkcyjnych, w których dodatkowo wydzielone są pomieszczenia na biura. Zazwyczaj dogrzewane są one klimatyzatorami bądź farelkami. Są jednak inne możliwości ogrzania takich przestrzeni. Mowa oczywiście o grzejnikach.

Grzejniki Luxrad w salonie Stradale Classics

W piątym odcinku cyklu „LUXRAD Inspiruje” odwiedziliśmy Roberta Michalskiego, właściciela STRADALE Classics, w jego salonie z nietuzinkowymi samochodami. Robert wyszukuje perełki na światowym rynku, zaczynając od oldtimerów i youngtimerów, kończąc na samochodach luksusowych czy egzotycznych, które zdobyły miano kultowych. 

Pokazując nam swój salon aut, okazało się, że należy do tej grupy osób, które dogrzewają swoje biuro klimatyzacją. Postanowiliśmy to zmienić! 

Czarne grzejniki dopełnieniem wnętrza

Robertowi zależało, aby grzejnik pasował do wnętrza. Musieliśmy uwzględnić przy tym motyw przewodni, jakim był kraj kwitnącej wiśni. Dodatkowo grzejnik musiał być designerki i najwyższej jakości – tak, jak jego samochody. W jednej z łazienek zastaliśmy pewne modyfikacje w instalacji. Okazało się, że zamontowano nieodpowiedni grzejnik, a dodatkowo wygląd całej „konstrukcji” pozostawiał wiele do życzenia. Nasi eksperci od razu wzięli się do działania.

W przypadku gabinetu, który znajduje się w hali, zaproponowaliśmy grzejnik, który będzie miał odpowiednio dużą moc i na pewno ogrzeje całe wnętrze. Tu z pomocą przychodzi nasza opatentowana technologia „Wulkan”, czyli rurka w rurce, pomiędzy którą jest ciecz. Dzięki temu potrzeba mniej energii do nagrzania grzejnika, a co za tym idzie całej przestrzeni. Jednym z modeli w powyższej technologii jest model Kobe. I właśnie na taki model zdecydował się Robert Michalski.

W łazience zaś zaproponowaliśmy model, który pasował do pierwotnej instalacji z dolnym podłączeniem. Tutaj wybór padł na grzejnik Scala New. W jednym i drugim przypadku kolorem przewodnim była czerń. 

Jako marka Luxrad oferujemy szeroki asortyment produktów, więc w naszym portfolio każdy znajdzie idealny grzejnik do swojego domu, mieszkania czy biura. Pamiętaj, aby przed zakupem grzejnika zapytać eksperta, jak odpowiednio dobrać produkt do konkretnego wnętrza! Dzięki temu unikniesz przykrych niespodzianek!