Jeżeli myślałeś, że grzejnik ma za zadanie jedynie ogrzewać wnętrze, to mamy nadzieję, że miło Cie zaskoczymy! Nasi projektanci w innowacyjny sposób zestawili ze sobą kilka funkcji tak, aby nasze produkty były nie tylko praktyczne, ale również oryginalnie prezentowały się w każdym wnętrzu. Nasz ekspert radzi, które modele najlepiej sprawdzą się w tej roli!

 

Już nie musisz ukrywać grzejnika za meblami!

Dawniej myśl o grzejniku nasuwała tylko jedno skojarzenie – źródło ciepła. W prawie każdym domu gościły szare, żeliwne urządzenia i nikt nie postrzegał grzejników jako dodatkowej dekoracji wnętrza. Czasy się zmieniły, tak jak zmieniła się funkcjonalność grzejników, które doskonale odnajdują się także w innych rolach. Na pewno wśród nas są osoby, które mają wąski przedpokój, bądź małą łazienkę, albo po prostu chcą, aby grzejnik w sypialni był również elementem wystroju wnętrza.

Idealnym rozwiązaniem może być wykorzystanie grzejnika z lustrem. Tutaj model Aurora sprawdzi się bez dwóch zdań. W sypialni może imitować toaletkę, gdzie każda kobieta będzie mogła się pomalować. Dodatkowo da również więcej światła ze względu na odbijanie promieni słonecznych, gdzie sam grzejnik takiej możliwości nie ma. W holu nie tylko ogrzeje przestrzeń, ale dzięki umieszczeniu go na drodze do drzwi pozwoli tym najbardziej zabieganym na ostatnie mrugnięcie okiem przed wyjściem z domu. Zaś w łazience oprócz oczywistego zastosowania pozwoli na oszczędność miejsca, które musielibyśmy przeznaczyć osobno na grzejnik, a osobno na lustro.

 

Jakie są inne funkcje grzejnika?

W naszych projektach posunęliśmy się o krok dalej i połączyliśmy funkcję grzewczą z oświetleniową, nie zapominając o dobrym wzornictwie. Zatem kolejna funkcja – dekoracyjna.

Niagara Led to wyjątkowy i nowoczesny grzejnik stalowy z osłoną ze szkła hartowanego i oświetleniem LED. Podświetlone szkło z wieloma dostępnymi iluminacjami wyróżnia go spośród innych dostępnych na rynku. Sterowane pilotem stopnie jasności oraz rodzaje barw pozwalają na zależną od nastroju i potrzeb personalizację produktu. Zamontowane diody typu RGB świecą trzema podstawowymi kolorami: czerwonym, zielonym i niebieskim. Grzejnik ten oprócz kilkunastu wzorów graficznych można wykonać według indywidualnego projektu i dopasować go do własnych potrzeb oraz wnętrz, w których będzie zainstalowany.

 

Dzięki naszym projektantom grzejniki mogą służyć swoim użytkownikom przez cały rok. Nie tylko ogrzeją mieszkanie, ale także zaoszczędzą miejsce na niewielkich przestrzeniach i udekorują wnętrze każde w nowoczesnym stylu.