Urządzając mieszkanie zazwyczaj stawiasz na neutralne kolory: biele, szarości oraz elementy naturalnego drewna? A odrobiną szaleństwa kolorystycznego są jedynie poszczególne drobiazgi np. zegar, poduszka czy doniczka? Być może nadszedł czas na odważniejsze decyzje! Nie tylko dodatki mogą wnieść kolor do Twojego wnętrza, ale także grzejniki – przekonuje nasz ekspert!

 

Akcent kolorystyczny we wnętrzu powinien być dobrany w taki sposób, aby mógł pozostać w mieszkaniu na dłużej. Jak dokonać takiego wyboru? Na pewno każdy z nas ma swój ulubiony kolor, z którym czuje się po prostu dobrze. Warto więc zwrócić uwagę na to, żeby wybór konkretnej barwy pasował do aranżacji naszego wnętrza oraz do nas samych – zatem postaw na kolor, który lubisz!

 

Czy czerwień będzie odpowiednim kolorem do salonu?

Zdecydowanie! Czerwony to kolor, który najmocniej ze wszystkich barw wpływa na stan ducha i wzbudza silne emocje. Dlatego element dekoracji o takim ubarwieniu będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które w charakterystyczny sposób chcą zaakcentować salon, przedpokój czy łazienkę. Jeśli dodatkowo chcesz, aby element ten był klasą samą w sobie to model Vitro będzie idealnym wyborem. Charakterystyczny, elegancki i nowoczesny – tak w trzech słowach można opisać ten grzejnik dekoracyjny, o czym przekonują nasi eksperci.

 

Jaki kolor grzejnika do łazienki?

Niebieski to kolor dający poczucie spokoju i nostalgii. Ciekawostką jest fakt, że obniża ciśnienie, dlatego dodatki w tym kolorze na pewno wprowadzą do pomieszczenia odrobinę nostalgii, spokoju i lekkości.  A łazienka jest przecież pomieszczeniem, gdzie chcielibyśmy odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu. Model Salto w tym kolorze wpasowałby się idealnie do łazienek utrzymanych w barwach zimnych.

 

Zieleń bardzo często związana jest z przyjemnymi emocjami, ponieważ kojarzona jest z nadejściem wiosny, czyli powrotem do życia otaczającego nas świata, co przekłada się na wzrost naszych sił witalnych. Zieleń uchwycona w modelu PIKO może całkowicie zmienić charakter łazienki, więc warto zastanowić się i nad takim połączeniem. Umiejętne zintegrowanie z np. armaturą w kolorze żółtym bądź niebieskim da efekt świeżości, a z odcieniami brązu i beżu – namiastkę matki natury!

 

Odcienie fioletu i różu popularne w sypialniach i salonach rzadko zaglądają do łazienek. Gwarantujemy, że delikatne zaakcentowanie wyposażenia łazienki w kolorze różu w postaci np. grzejnika KWADRO nie umniejszy wyglądu całości, a tylko może wzbogacić wnętrze.

 

Jeżeli żaden z wymienionych kolorów jeszcze Cie nie przekonał, nie musisz się obawiać. Aby idealnie dopasować kolor grzejnika do barw zastanych we wnętrzu, stworzyliśmy propozycję kolorów specjalnych – zindywidualizowanych dla każdego Klienta.