Są ludzie, którzy od dziecka marzą o domu, w którym mogliby odpocząć od zgiełku miasta. Jak już znajdą swoje wymarzone miejsce na ziemi i postawią na nim dom, kolejnym krokiem jest jego urządzenie. Trzeba zadbać o każdy szczegół, tak aby po kilku latach nadal to było „TO” – wnętrze ponadczasowe i funkcjonalne.

Przed takim wyzwaniem stanął Maciej Maniewski – gwiazda naszego pierwszego odcinka z cyklu „LUXRAD Inspiruje”. Maciek jest fryzjerem gwiazd, którego możecie znać z „Afera Fryzjera”. Udało mu się znaleźć wymarzone miejsce, w którym postanowił zamieszkać – to dom w sosnowym lesie. Jak sam mówi:

„Byłem typowym blokersem z Lublina i zawsze chciałem mieć swoją przestrzeń na ziemi, a że dziadek rozkochał mnie w pięknych lasach, stąd wybór takiego miejsca”.

Urządzając dom Maciek chciał, aby wykorzystane zostało drewno, metal oraz szkło. Jest to połączenie, które uwielbia. Dodatkowo lubi dobry design i jest gadżeciarzem – dlatego w korytarzu na piętrze został zamontowany grzejnik… którego nie widać. Mowa o modelu Niagara z osłoną z lustra. W wyborze odpowiedniego produktu pomogli eksperci marki Luxrad.

Po wyborze pierwszego modelu do korytarza, przyszła pora na kolejne pomieszczenia. Tak oto w pierwszej łazience zamontowano grzejnik Atakama w czarnym kolorze o niebanalnej konstrukcji. Model ten charakteryzuje się płaskimi i szerokimi panelami ułożonymi rytmicznie w grupy. Grzejnik został zamontowany na podwójnym kolektorze. W drugiej zdecydowanie lepiej prezentował się model Typ E, tym razem w białym kolorze. Oba zostały wybrane również z odpowiednią mocą, tak żeby pomieszczenia były odpowiednio ogrzane.

Kolejne pomieszczenia, w których również znalazły się grzejniki marki Luxrad to kuchnia, w której zamontowano jeszcze jeden model Niagary z osłoną z lustra i salon – tutaj wybór padł na Niagarę w czarnym kolorze.

Jak widać po wnętrzu Maćka Maniewskiego, marka Luxrad posiada w swojej ofercie szeroki wybór produktów do każdego wnętrza, dlatego jeśli jesteś na etapie urządzania własnego „M”, koniecznie sprawdź naszą szeroką ofertę.