Urządzasz mieszkanie? Nie zapominaj, że korytarz jest na pierwszym planie i także wymaga przemyślanej aranżacji! Nie tylko szafka na buty czy wieszaki – o to, jak za pomocą grzejnika zaaranżować korytarz, odpowiada nasz ekspert.

 

Korytarz w mieszkaniu lub w biurze nie musi być ciemny i smutny! Czasem są to przestrzenie, które wymagają większego zaangażowania w aranżacji. Zatem, jak je urządzić? Zacznij od określenia ich funkcji – czy mają służyć tylko jako pomieszczenie przejściowe, czy już w nim jest wieszak na kurtki i miejsce na buty. Okazuje się, że w obydwu przypadkach wybór grzejnika może być dobrym pomysłem.

 

Dlaczego warto zamontować grzejnik w korytarzu?

Usytuowanie grzejnika w korytarzu szczególnie docenimy w deszczowy dzień, gdy będziemy mogli od razu wyszuć przy nim buty czy kurtkę. Korytarz jest często pomieszczeniem przejściowym, ale wbrew pozorom korzystamy z niego nawet kilka razy dziennie. Aby uniknąć różnicy temperatur pomiędzy salonem a korytarzem – grzejnik w tym miejscu jest niezbędny. Co więcej, może posłużyć jako dekoracja tej części mieszkania

 

Postaw na pion!

W zależności od wielkości korytarza możemy wybrać wąski grzejnik pionowy bądź nieco szerszy grzejnik poziomy. Przeważnie jednak korytarz to wąska przestrzeń mieszkania, w której najlepiej sprawdzają się grzejniki pionowe. Tutaj ciekawym wyborem może stać się model Niagara. Jej pionowo ułożone panele tworzą nowoczesny wzór, który współgra z każdym wystrojem wnętrza.

Poza funkcja grzania nowoczesne grzejniki doskonale radzą sobie z aranżacją przestrzeni. Ich wygląd może spełniać się w roli dekoracji czy wypełnienia pustej przestrzeni na ścianie, dokładnie tak jak zrobiłby to obraz bądź fotografia. Dlatego wychodzimy naprzeciw Klientom i tworzymy rozwiązania pasujące praktycznie do każdego wnętrza. Śmiało możesz puścić wodzę fantazji i wybrać oryginalny  grzejnik do swojego korytarza. Dobre pierwsze wrażenie robi się tylko raz.