Znudziły Wam się zwyczajne grzejniki, które obecne są w praktycznie każdym mieszkaniu i są niemal identyczne? Czy grzejnik musi być jedynie koniecznym elementem pokoju, który trzeba zakryć za zasłonką lub kanapą? Odpowiedź na to pytanie brzmi: oczywiście, że NIE! Poniżej przedstawiamy TOP 3 grzejników ozdobnych, niejeden być może Cię zaskoczy.

 

Zacznijmy od numeru trzy – grzejnik Vitro

Do funkcjonalnych aspektów tego grzejnika należy zaliczyć idealnie gładką powierzchnię, która pozwala w łatwy sposób utrzymać ją w czystości, szczególnie przydatne dla alergików. Jednak to nie jego funkcjonalność a styl zwraca uwagę. To, co urzeka w grzejniku Vitro to jego uniwersalność, prostota stylu a jednocześnie piękny wygląd. Sam w sobie stanowi element dekoracyjny w minimalistycznym stylu, idealnie komponuje się również z nowatorskimi elementami wystroju stanowiąc ich dopełnienie.

plaski grzejnik pokojowy luxrad vitro
Grzejnik pokojowy ozdobny Vitro

 

Numer dwa grzejnik Niagara z osłoną szklaną z grafiką

Prawdziwy rarytas na rynku grzejników. Wersja grzejników Niagara z osłoną szklaną z grafiką można powiedzieć, że jest w rzeczywistości wręcz obrazem z funkcją grzania, a nie grzejnikiem dekoracyjnym. Model Niagara sprawia, że aż chce się umieścić grzejnik w centrum pokoju, a nie wstydliwie go chować. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Uwielbiasz przyrodę i relaksujesz się, gdy jest wokół Ciebie natura? – nic prostszego w zimny wieczór ze szklanką gorącego kakao siadasz przy grzejniku i spoglądasz na cichy ocean lub fragment lasu. A może lubisz podróże? Obraz jednego z największych miast bądź uchwyconej chwili ze wspomnień będzie świetnym pomysłem.

1 NIAGARA grzejnik pokojowy ozdobny Luxrad 8
Grzejnik pokojowy ozdobny Niagara z osłoną szklaną z grafiką

 

Numer jeden absolutny HIT – grzejnik Niagara LED

Praktyczny, dekoracyjny i jednocześnie funkcjonalny. Aż trudno uwierzyć, że tyle cech łączy jeden przedmiot. Grzejnik Niagara LED jest zaprojektowany po to, aby spełniał najwyższe standardy dekoracyjne wspaniałą grafiką, nie umniejszając przy tym w żadnym stopniu jego funkcji grzewczej.  Jednak jego cechą wyróżniającą jest możliwość doświetlenia grafiki, jak i pomieszczenia za pomocą wbudowanego oświetlenia typu LED. Dodatkowo natężenie oraz barwę światła można dostosować do nastroju użytkowników.

grzejnik pokojowy luxrad niaga led
Grzejnik pokojowy ozdobny Niagara Led

 

Każdy grzejnik wymieniony w powyższym rankingu zasługuje na wyróżnienie. Klasyczny i delikatny styl grzejnika Vitro podkreśli eleganckie pomieszczenie, natomiast bardziej nowatorskie i spersonalizowane grzejniki z serii Niagara podkreślą indywidualny charakter pokoju.