Obecnie na rynku znaleźć można wiele różnorodnych grzejników – bazujących na konstrukcjach żeberkowych, drabinkowych czy powlekanych jednolitą blachą, z zastosowaniem różnych faktur czy wymarzonych kolorów, a nawet z wbudowanymi dodatkowymi funkcjami oświetlenia sterowanego pilotem. Czasem jednak nie zawsze warto iść wraz z trendami i postawić na uniwersalne rozwiązania, a więc na białe tradycyjne grzejniki.

Białe grzejniki pokojowe były prawie od zawsze i nie ma się czemu dziwić, są uniwersalne i ponadczasowe. Zmiana wystroju mieszkania, pokoju, czy biura i innych przestrzeni użytkowych wiąże się najczęściej ze zmianą mebli, koloru ścian oraz oświetlenia. Nikt nie wyobraża sobie, że za każdym razem, kiedy zmieni się aranżacja pomieszczenia, wymieniane będą każdorazowo grzejniki czy okna. Z tego względu, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów, problemów z wymianą czy też zwyczajnie złym dopasowaniem indywidualnego modelu najlepiej postawić na pewne rozwiązania, a więc białe grzejniki.

grzejnik bialy pokojowy everest luxrad

Postaw na uniwersalność – biały grzejnik pokojowy

Nawet gdy ograniczymy wybór do białego koloru nie oznacza to wcale, że zmuszeni jesteśmy kupić jeden konkretny model. Nadal zdecydować musimy o konstrukcji, mocy czy wielkości grzejnika. Możemy oczywiście wybrać bardziej tradycyjny model, który składa się z pionowych paneli o kwadratowym przekroju jak Chebbi. Model ten jest zdecydowanie ponadczasowy, współgra praktycznie z każdym stylem. Jeśli szukamy czegoś o bardziej subtelnej linii odpowiedni wydaje się być model Fortuna lub Fart z panelami rurkowymi. Obie propozycje białych grzejników prezentują się lekko i delikatnie. Jeśli jednak nie jesteśmy fanami grzejników z widocznymi żeberkami czy panelami, możemy zdecydować się na zabudowany grzejnik. W modelu białego grzejnika Ductor zastosowano osłonę, która przysłania elementy grzewcze. Zamontowana osłona nie zmniejsza efektywności grzewczej, dzięki umieszczeniu w symetrycznym układzie kwadratowych otworów.

grzejnik pokojowy ductor luxrad

Podsumowując, jak w tytule, biały grzejnik – czemu nie! Biały nie oznacza nudny. Decydując się na uniwersalny biały kolor, nadal możemy bawić się fakturą, konstrukcją, a nawet ułożeniem pion-poziom grzejnika.

grzejnik bialy pokojowy aurora luxrad