Mamy swoją teorię, że grzejnik ma nie tylko ogrzewać, ale i wyglądać. Odpowiednio wybrany może stanowić harmonijną część Waszego wnętrza, a nawet dodać mu charakteru. Jesteśmy zdania, że grzejniki pionowe powinny przestać kojarzyć się popularnymi drabinkami w łazience, ponieważ idealnie sprawdzają się także w innych pomieszczeniach. Poniżej przedstawiamy Wam kilka ich zalet.

  1. Wpasują się tam, gdzie typowe rozmiary nie pasują

Wąski korytarz, mało ustawne wnętrze, niewygodna lokalizacji drzwi lub mebli, teraz to nie problem. Naprawdę nie trzeba dopasowywać wnętrza pod kaloryfery – wystarczy, że wybierzemy odpowiedni dla naszej przestrzeni – To prostsze niż myślicie! Jedna z naszych propozycji to model Aurora Narożna.

grzejnik pokojowy luxrad aurora narozna

  1. Idealny dla niskich pomieszczeń

Zastosowanie pionowego grzejnika może być też świetnym trikiem, żeby optycznie powiększyć wnętrze. Sprawdzi się zwłaszcza w pomieszczeniach z niskim sufitem, zaufajcie nam, to może wydłużyć przestrzeń! Ten model sprawdzi się idealnie – Everest.

  1. Pasują do wnętrz minimalistycznych

Tak, grzejnik może być dekoracją Waszego wnętrza! W minimalistycznych wnętrzach naprawdę potrafią wyglądać niczym dzieło sztuki. Zresztą, po co go ukrywać, skoro można wyeksponować? Co powiecie na model Toba.

grzejnik pokojowy luxrad toba

  1. Szeroki wybór

Do wyboru, do koloru! Szukaj, a znajdziesz coś idealnego do swojego wnętrza. Pamiętaj, że kolor we wnętrzach zawsze jest w modzie. Niezależnie czy chcesz grzejnik wtopić w swoje wnętrze, czy też wyeksponować – w Luxrad znajdziesz coś dla siebie!

wiz aurora zolta RAL

  1. Co za dopasowanie!

Teraz możemy się pochwalić –  w większości naszych modeli grzejników pionowych możemy zmienić rozmiar poprzez dodanie/odcięcie paneli – dając możliwość dopasowania na miarę Waszych oczekiwań. Zobacz nasz grzejnik Niagara.

Grzejnik Niagara x Luxrad

Zdecydowanie ten typ ogrzewania podbił nasze serca, dlatego jest to opcja warta przemyślenia. Jeżeli sądzicie, że ogrzewanie pionowe, sprawdzi się również u Was, koniecznie zajrzycie: Jakie grzejniki pokojowe pionowe wybrać?