Okleiny do grzejników - wybierz okleinę na swój grzejnik - Luxrad
20448
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20448,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

Okleiny do grzejników

Kilka wzorów do wyboru

Okleiny do grzejników

Wybierz okleinę na swój grzejnik

To, co szczególnie wyróżnia naszą ofertę grzejników na tle pozostałych, to wyjątkowe okleiny. Każda okleina o grubości mikrona to powłoka lakiernicza, stanowiąca dodatkową możliwość przy wyborze grzejnika. Dzięki niej na jego powierzchni można wykonać imitację takich materiałów jak marmur, granit, różne gatunki drewna oraz inne rozmaite wzory. Wszystko to osiągnięte zostaje za sprawą wykorzystania nowoczesnej technologii i komory próżniowej.

okleina luxrad

Grzejniki z okleiną

Wybór grzejnika z okleiną jest specjalną propozycją, dzięki której staje się on oryginalnym elementem w dowolnym wnętrzu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii okleina nie tylko wpływa na dekoracyjność grzejnika, ale jest również trwała i odporna na wilgoć i wysokie temperatury.

Jeszcze więcej wzorniczych możliwości – kolory RAL i Specjalne

Poza grzejnikami z okleiną, posiadamy szeroką game kolorów RAL oraz specjalnych. Sprawdź!

Więcej
okleina 2
Zapraszamy do kontaktu

Zobacz Nasz Poradnik

WIĘCEJ

Strefa Architekta

WIĘCEJ