Nowości Luxrad - Grzejniki, w których można się zakochać
20327
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20327,page-child,parent-pageid-20455,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

Nowości Luxrad

Grzejniki, w których można się zakochać

Jakość i design grzejników

Wzornictwo, materiał, produkcja

Marka Luxrad od lat udowadnia, że unikatowość wzornicza może iść w parze z technologią i jakością. Projektanci firmy czerpią z doświadczeń nie tylko Klientów, ale również swoich prywatnych. Dzięki temu powstają modele grzejników, które nie tylko są nowoczesne, ale też odpowiadają na potrzeby Klientów. Szeroka oferta Luxrad jest wynikiem wielu lat pracy, ale również obserwacji tego, jakie są oczekiwania ze strony rynku, w tym jakie są potrzeby. Dzisiaj, oferta liczy kilkadziesiąt modeli grzejników łazienkowych i pokojowych. Dzięki temu oferujemy najszerszy wybór na rynku!

columnus luxrad

Zobacz nasz najnowszy model

Szeroka oferta Luxrad jest wynikiem wielu lat pracy, ale również obserwacji tego, jakie są oczekiwania ze strony rynku. Wychodząc im naprzeciw powstaje wiele nowych modeli grzejników, w tym grzejnik Columnus…

Nowości produktowe

Nasze najnowsze modele grzejników
 • GRZEJNIK PORTAL
  GRZEJNIK PORTAL

  Grzejnik powstał z myślą o nowoczesnych wnętrzach, w których element dekoracyjny ma również robić wrażenie.

 • GRZEJNIK NIAGARA Z GRAFIKĄ
  GRZEJNIK NIAGARA Z GRAFIKĄ

  Grzejnik i obraz w jednym? Nic nie stoi na przeszkodzie, bo model NIAGARA ze szklaną osłoną i wybraną grafiką połączy dwie funkcje: grzewczą i dekoracyjną.

 • GRZEJNIK REBUS
  GRZEJNIK REBUS

  Projektowany nie tylko do łazienek. Niepowtarzalny design - unikatowość wzornicza w parze z technologią i jakością.

Strefa architekta

Jeśli jesteś architektem lub projektantem, bądź zajmujesz się projektowaniem wnętrz, to stworzyliśmy miejsce z myślą o Tobie – STREFĘ ARCHITETA. Znajdziesz tu mi.in. katalogi, wsparcie techniczne a także bryły 3D. Zajrzyj i sprawdź.

więcej
grzejnik spring luxrad

Aktualności

Najnowsze wpisy
Zapraszamy do kontaktu