Nowoczesne, dekoracyjne, ozdobne grzejniki do łazienki
20350
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20350,page-child,parent-pageid-20455,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

Grzejniki łazienkowe

Łazienka Twoich marzeń

Grzejniki do łazienki

Ogrzewanie w łazience

Łazienka jest dla nas miejscem wyjątkowym. To w niej zaczynamy i kończymy każdy dzień. Urządzając ją zwracamy uwagę przede wszystkim na jej funkcjonalność, ale coraz częściej zależy nam na stworzeniu przytulnego wnętrza niczym mini SPA. Dobieramy wyposażenie, akcesoria dekoracyjne oraz szukamy najlepszego grzejnika łazienkowego. Takiego, który będzie spełniał swoje funkcje a dodatkowo będzie pasował do wnętrza naszej łazienki. W ofercie Luxrad można znaleźć wiele propozycji grzejników łazienkowych, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania jak kolor, rozmiar czy kształt.

grzejnik drabinkowy luxrad

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe Luxrad to produkty, które spełniają kilka funkcji. Podstawową jest funkcja grzewcza. Wybrane modele dają możliwość suszenia na nich bielizny oraz ręczników. Szeroki wybór wzorów, kształtów oraz kolorów grzejników łazienkowych sprawia, że każdy znajdzie produkt dopasowany do swojej łazienki.

Dekoracyjne grzejniki łazienkowe

Nowoczesne łazienkowe grzejniki dekoracyjne Luxrad, które oprócz funkcji grzewczej mogą być oryginalnym elementem dekoracyjnym. Są to produkty najwyższej jakości, zapewniające komfort, ciepło i ciekawy wygląd w łazience. Przyciągają wzrok oraz podkreślają charakter pomieszczenia. Pamiętajmy, że dekoracyjne grzejniki łazienkowe cechują się tymi samymi właściwościami grzewczymi, co ich standardowe odpowiedniki.

Armatura i Akcesoria do grzejników łazienkowych

Szukacie armatury i akcesoriów, dzięki którym podłączycie grzejnik łazienkowy do instalacji grzewczej w Waszym domu lub mieszkaniu? Luxrad w swojej ofercie podsiada głowice termostatyczne, wieszaki do grzejników, grzałki, zawory i adaptery.

więcej
grzejnik do lazienki

Pełna Oferta

WIĘCEJ

Gdzie kupić?

SPRAWDŹ

Katalog

WIĘCEJ
Zapraszamy do kontaktu