Kolory dopasowane do Twojego wnętrza - wybierz kolor dla siebie
20442
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20442,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

Kolory RAL i Specjalne

Paleta kolorów bez ograniczeń

Kolory dopasowane do Twojego wnętrza

Wybierz kolor dla siebie

Szeroka gama kolorów RAL i kolorów specjalnych pozwala na dobór odpowiedniej kolorystyki grzejnika, który doskonale wkomponuje się w przestrzeń łazienki i będzie pasował do jej aranżacji. Aktualnie wybór jest niemal nieograniczony i pozwala na doskonałe zrealizowanie życzeń klienta.

kolory ral grzejniki luxrad

Kolory RAL

Paleta RAL obejmuje wzornik kolorów powstały i określony na początku XX wieku. Wybór danego koloru daje dużą swobodę wszelakich odcieni. Sprowadza się do określenia czterech cyfr, które precyzyjnie definiują wybraną opcję kolorystyczną. Grzejniki Luxrad zgodnie z życzeniem Klienta wykonujemy w większości kolorów z palety RAL.

Więcej

Kolory Specjalne

Aby idealnie dopasować kolor grzejnika do barw zastanych we wnętrzu łazienki powstała propozycja kolorów specjalnych. Są one zindywidualizowane i pozwalają na osiągnięcie zamierzonego efektu kolorystycznego. Na życzenie naszych klientów realizujemy różnorodne specjalne i niestandardowe kolory, oraz ich rozmaite odcienie. Sprawdź pełną ofertę grzejników Luxrad zanim zdecydujesz się na preferowany kolor lub deseń.

Więcej
Zapraszamy do kontaktu

Zobacz nasz poradnik

WIĘCEJ

Strefa Architekta

WIĘCEJ