Kolory dopasowane do Twojego wnętrza - wybierz kolor dla siebie
20442
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20442,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.4,vc_responsive
 

Kolory ral i specjalne

Paleta kolorów bez ograniczeń

Kolory dopasowane do Twojego wnętrza

Wybierz kolor dla siebie

Szeroka gama kolorów RAL i kolorów specjalnych pozwala na dobór odpowiedniej kolorystyki grzejnika, który doskonale wkomponuje się w przestrzeń łazienki i będzie pasował do jej aranżacji. Aktualnie wybór jest niemal nieograniczony i pozwala na doskonałe zrealizowanie życzeń klienta.

kolory ral grzejniki luxrad

Kolory RAL

Paleta RAL obejmuje wzornik kolorów powstały i określony na początku XX wieku. Wybór danego koloru daje dużą swobodę wszelakich odcieni. Sprowadza się do określenia czterech cyfr, które precyzyjnie definiują wybraną opcję kolorystyczną.

Pobierz

Kolory Specjalne

Aby idealnie dopasować kolor grzejnika do barw zastanych we wnętrzu łazienki powstała propozycja kolorów specjalnych. Są one zindywidualizowane i pozwalają na osiągnięcie zamierzonego efektu kolorystycznego. Na życzenie naszych klientów realizujemy różnorodne specjalne i niestandardowe kolory, oraz ich rozmaite odcienie. Sprawdź pełną ofertę grzejników Luxrad zanim zdecydujesz się na preferowany kolor lub deseń.

Więcej
Zapraszamy do kontaktu

Zobacz nasz poradnik

WIĘCEJ

Strefa Architekta

WIĘCEJ