Armatura i akcesoria - dodatki do Twojego grzejnika - Luxrad
20486
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-20486,theme-hudsonwp,edgt-core-1.0.1,woocommerce-no-js,,hudson child-child-ver-1.0.0,hudson-ver-2.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.4.0,vc_responsive
 

Armatura i akcesoria

Dodatki do Twojego grzejnika
zawory termostatyczne producent

Odpowiednia temperatura w pomieszczeniu

Kiedyś grzały pełną mocą – dziś grzejniki grzeją, jak Ty chcesz! A wszystko dzięki zaworom termostatycznym. Montowane są one przy grzejnikach i regulują temperaturę za pomocą głowic termostatycznych. Dzięki nim możemy uzyskać w naszym domu komfortową temperaturę oraz zmniejszyć koszty ogrzewania. Dodatkowo dajemy możliwość wyboru zaworu termostatycznego w kolorystyce odpowiadającej naszemu grzejnikowi. Sprawia to, że nie musimy się martwić, że grzejnik z zaworem nie będą do siebie pasowały pod kątem kolorystycznym.

Zawory Termostatyczne

Wieszak + grzejnik = duet idealny

Wybierając grzejnik nieczęsto myślimy o dodatkach, które możemy do nich wybrać. Okazuje się, że kierujemy się parametrami technicznymi i wyglądem, dopiero po jakimś czasie chcemy, aby stał się on bardziej funkcjonalny, np. pełnił funkcję suszenia. Dlatego w swojej ofercie możemy zaproponować dodatkowe elementy, jakimi są wieszaki do grzejników. To świetne rozwiązanie do grzejników płytowych i dodatkowa przestrzeń do wieszania m.in. ręczników.

Wieszaki Do Grzejników
wieszaki do grzejnikow
grzejniki z okleina

Ciepło cały rok

W swojej ofercie posiadamy grzałki elektryczne. Można je podłączyć do grzejników łazienkowych. Dzięki temu w naszej łazience będzie ciepło nie tylko zimą, ale również latem poza sezonem grzewczym. Takie rozwiązanie daje nam dużą swobodę w korzystaniu z grzejnika i możliwość decyzji, kiedy powinna być wyższa temperatura w pomieszczeniu.

Grzałki
Zapraszamy do kontaktu

Pełna oferta grzejników

OFERTA

Gdzie kupić?

SPRAWDŹ