Biel, szarość i czerń to kolory ponadczasowe. Są klasyczne, uniwersalne, doskonale wpasują się do różnorodnych wnętrz. Nie bez powodu, są najczęściej wybieranymi barwami przez projektantów i inwestorów. W konsekwencji, aby skrócić tradycyjny czas oczekiwania na realizację wybranego modelu w tych kolorach, mamy specjalną propozycję! Poznaj ofertę Black & White Design – grzejniki z szybką realizacją zamówienia.
Biały równa się ponadczasowy

Białe grzejniki od lat wiodą prym wśród najczęściej wybieranych grzejników do wnętrza. Dlaczego? Są uniwersalne i ponadczasowe. Ponadto grzejnik w śnieżnej barwie idealnie sprawdzi się… tak naprawdę w każdym wnętrzu. A konkretnie – minimalistycznym urządzonym w delikatnych i naturalnych barwach, czy też bardziej elektryzujących aranżacjach. A że jest to kolor pasujący do wszystkiego, grzejnik nie będzie problematyczny przy ewentualnym remoncie i zmianie aranżacji mieszkania. Nikt nie wyobraża sobie, że za każdym razem, kiedy zmieni się wystrój pomieszczenia, wymieniane będą każdorazowo grzejniki. Stąd, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów, problemów z wymianą najlepiej postawić na pewne rozwiązania – białe modele.

Grzejnik łazienkowy LUXRAD SCALA NEW wizualizacja biały
Model łazienkowy SCALA NEW

Propozycją modelu łazienkowego, który wpadnie każdemu w oko jest SCALA NEW. Za sprawą specjalnego układu paneli wyglądem przypomina drabinę. Składa się z poziomych paneli w kształcie trapezu, które zwieńczone zostały po obu stronach pionowymi kolektorami o kwadratowym przekroju. Całość tworzy nowoczesny efekt i może być stylowym uzupełnieniem nowoczesnej łazienki.

Grzejnik FORTUNA biała wizualizacja
Grzejnik pokojowy FORTUNA

Modelem w kolorze białym z oferty Black & White Design, który zasługuje na uwagę jest FORTUNA. To model, który zachwyca wyjątkowym i smukłym kształtem nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Przegląd białych grzejników z oferty
Postaw na odważniejszy kolor!

W obecnych czasach, coraz więcej osób decyduje się na odważne kolory. Półśrodkiem może być w tym wypadku postawienie na czarny i dwie wariacje ciemnej szarości – graficie i antracycie. Są to barwy wyróżniające się, przy czym odnajdą się w każdej aranżacji. Grzejniki w tych kolorach pełnią nie tylko funkcje praktyczne, ale też estetyczne i stanowią element dekoracyjny. Do niedawna rzadkością było umieszczanie ciemnego wymiennika ciepła. Obecne trendy wskazują, że warto zaryzykować i zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Szczególnie, że znalezienie odpowiedniego grzejnika w kolorze czarnym lub antracycie nie jest takie trudne jak się wydaje.

W ofercie Black & White Design znaleźć można wiele grzejników w ciemnych barwach. Wśród grzejników łazienkowych wyróżnia się model FLAG BIS. To grzejnik z budową przypominającą literę „E”. Jego podłużne, blisko siebie ułożone i lekko zaokrąglone grzałki na okrągłym podłużnym kolektorze tworzą nowoczesną i uniwersalną kompozycję grzejnika. Ciekawym, zgoła innym modelem jest PERSEID. To grzejnik, który od niedawna gości w naszej ofercie. Nowoczesny wygląd osiągnięty został dzięki zastosowaniu płaskich, opływowych i zaokrąglonych kolektorów. Grzejnikiem drabinowym, niezwykle praktycznym i miłym dla oka jest ATRIA. Jej masywny wdzięk nada wyrazu łazience w każdym stylu.

Grzejnik COLUMNUS wizualizacja2
Grzejnik pokojowy COLUMNUS

Grzejnikiem pokojowym, który zasługuje na uwagę jest model rurkowy COLUMNUS. To twist pokoleniowy. Łączy w sobie klasykę z nowoczesnością, a dzięki swoim zaoblonym kształtom sprawdzi się w każdej aranżacji.

Grzejnik V-LINE wizualizacja 3
Grzejnik pokojowy V-LINE

Natomiast model V-LINE to wyrazista bryła. Zaskoczy, ale nie przytłoczy wnętrza. Prosta forma sprawia, że grzejnik może stanowić idealne tło dla aranżacji wnętrza albo wyróżniać się w przestrzeni poprzez swój kolor. Dodatkowym atutem jest możliwość zastosowania wieszaka V-LUX, jednostronnego lub dwustronnego, dzięki którym zyska na praktyczności.

Oferta Black & White modele dostępne od ręki – szczegóły

Oferta Black & White Design to propozycja 18 modeli w wielu rozmiarach i kolorach. Charakteryzuje się tym, że na grzejniki w niej uwzględnione, nie trzeba czekać tak długo, jak na produkty zamawiane tradycyjnie. Czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin.

Wszystkie modele zaprezentowane zostały w zakładce produktowej w kategorii „On stock – realizacja 48h” . Znajdują się tam opisy modeli wraz z danymi technicznymi wariantów objętych ofertą.

Więcej o ofercie przeczytasz tutaj ➡ Ulotka Black & White Design